Jesteś tutaj: O nas

O nas

 
flexx.pl - jest jednym z największych i najciekawszych portali o tematyce rap w Polsce. Każdego dnia informujemy Was o najnowszych wydarzeniach z życia polskiej sceny hiphopowej. Promujemy artystów zarówno z legalnej jak i nielegalnej sceny rapowej. Starannie przykładamy się i angażujemy w promocję polskich wykonawców i ich koncertów. Przeprowadzamy również wywiady, fotorelacje z imprez, piszemy recenzje oraz (za zgodą raperów) udostępniamy materiały promocyjne. Na płytach artystów spod naszej ręki możesz zauważyć logotyp flexx.pl. Nasze logo jest zamieszczane również na plakatach koncertowych, teledyskach, filmikach promocyjnych, etc. Ściśle współpracujemy z czołowymi raperami polskiej sceny hiphopowej, przez co mamy informacje z pierwszej ręki, którymi chętnie dzielimy się z Wami na łamach portalu. Silna promocja legalnych reprezentantów sceny oraz mocne poparcie i dbanie o polskie podziemie, to dziś wizytówka naszego portalu. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i starania zwrócą Waszą uwagę i przyciągną na portal. Tu możecie zapoznać się z najświeższymi newsami. Dzięki zaufaniu, jakie otrzymaliśmy chętnie współpracują z nami firmy cieszące się uznaniem w kraju. Rap jest tym co kochamy, więc raperzy mają pewność, że to co robimy, robimy dobrze, a Wy macie pewność informacji.

Jeżeli interesuje Cię nasz patronat zajrzyj do działu "Warunki patronatu". Jeżeli chciałbyś się zwyczajnie z nami skontaktować, podzielić ciekawymi opiniami - napisz do nas wybierając zakładkę "Kontakt". Zachęcamy do wypowiadania się na Forum, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji i otrzymasz pomoc od naszych moderatorów i adminów.

Związany z szeroko pojętymi mediami od kilku lat (radio, tv, scena). Obecnie Redaktor Programowy/DJ/Prezenter/Producent/Konferansjer/Lektor w Radiu Żnin FM.
Aktor amator występujący w epizodach filmowych czy też spotach reklamowych emitowanych w tv. Wyróżnia się kreatywnością. Zajawkowicz zwiazany z kulturą HH - undergrandowo udziela się na różnych projektach. Patryk "Cyran" Cyranowski
Naczelny prowokator Rapdumy pochodzący z Warszawy mający poznańskie nazwisko. Na co dzień zajmuję się działem prowo, plota.
Siema. Pogadamy?