Polski RAP BIAŁAS & LANEK - POLON Deluxe - tracklista, goście, szczegóły

BIAŁAS & LANEK - POLON Deluxe - tracklista, goście, szczegóły

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:46:29, 22 sierpień '17r.

 

BIAŁAS & LANEK - POLON Deluxe - tracklista, goście, szczegóły

Zgodnie z obietnicą preorder albumu POLON Białasa i Lanka będzie wzbogacony o niespodzianki niedostępne w sklepowym wydaniu krążka. Pierwszą z nich będzie drugie CD POLON Deluxe, na którym znajdzie się 10 dodatkowych numerów, a wśród nich collabo z Solarem i Planem Be, wspólny numer z nowymi reprezentantami SB Maffija Label - Avi X Louis Villain, kolejny kawałek z Zelo czy "Wrum wrum" z gościnnym udziałem SB Startera - Łuszego. Płytę otwierać będą trzy kawałki z udostępnionej już w ramach epki "prePOLON", co będzie znakomitą wiadomością dla wszystkich, którzy pytali czy EP będzie dostępne "na fizyku".

To nie koniec niespodzianek, ale reszta pozostanie tajemnicą aż do dnia premiery. Ogrom materiału powstałego w ramach sesji do "POLONu" przyniósł "Klęskę urodzaju", którą częściowo udało się rozładować dodatkowym CD. Nie ma tu mowy o żadnych "odrzutach", a każdy z kawałków z POLON Deluxe równie dobrze mógłby być singlem promującym album. Już w najbliższy czwartek premiera teledysku do "S01E01" z dodatkowej płyty, który będzie doskonałym potwierdzeniem tych słów. Dotychczasowe teledyski promujące album w serwisie YouTube zebrały prawie 14 milionów odsłon w niecałe 2 miesiące!

Preorder dostępny w kilku wariantach (m.in. z limitowaną koszulką lub bluzą POLON) można zamawiać na sbstuff.pl. Oprócz drugiego CD znajdzie się w nim jeszcze jedna, unikatowa niespodzianka, która na bank przypadnie do gustu wszystkim fanom Białasa i Lanka.

PREORDER: http://sbstuff.pl/kolekcja/polonTracklista POLON Deluxe:

CD 1:

01. KOŁO

02. POLON

03. SIMIA

04. OSIEDLE BOTOX

05. JAK SKEPTA

06 .NA SERIO + Bedoes

07. ITS MY LIVE

08. NOAH + Zui

09. WEED CARRIER

10. FRAKTALE

11. GANGES + Quebonafide

12. HOW

13. BIDA + Sitek

14. XORCYZMY

15. FAKE POLO

16. ALE JA NIE + Paluch

17. PUK PUKCD 2

01. prePOLON

02. #FREEBIALAS

03. Klęska urodzaju

04. Medusa ft. Avi x Louis Villain

05. Czekam na ciebie ft. Zelo

06. Wrum wrum ft. Łuszy

07. Znam Cię ft. Solar, PlanBe

08. Karim Benzema

09. Problemy

10. S01E01

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów