Patronat 3p - Kartki niezapisane (prod. 3p x Metal)

3p - Kartki niezapisane (prod. 3p x Metal)

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:19:37, 28 sierpień '17r.
To emocjonalny kawałek z bitem granym na żywych instrumentach w rock'owym klimacie. 
 
Utwór opowiada o nieprzewidywalności życia, którego sami jesteśmy twórcami. Nawet gdy spotkają się dwa bratnie serca nie jest powiedziane, że wszystko się ułoży idealnie. Każdego dnia zapisujemy nasze nowe kartki.
 
Link do odsłuchu albumu w cyfrze: http://www.soundline.biz/3pOdlatujeWDal
 
Odlatuję w dal to doszlifowany do granic możliwości projekt, w który włożyłem całe swoje serce! Nie tłumiłem przy tym skrajnych emocji jakie mi towarzyszyły, by w efekcie przelać je właśnie na ten album. Projekt tworzą 24 utwory, kompletowane przez 4 lata. Numery są zróżnicowane stylistycznie, a jednak twożą koncepcyjny i spójny album - mówi autor.
 

3p - jestem raperem z Wrześni, rapuję od 2008 roku, zajmuję się również produkcją podkładów muzycznych. Na swoim koncie ma 4 podziemne albumy: "Vendetta - Oni chcieliby", "Vendetta - Sextape", "3p - Powrót" "3p - Nocny powrót", oraz nowy album "3p - Odlatuję w dal", który został wydany nakładem Soul Records.  Zagrał wiele koncertów jako support oraz jako artysta wieczoru na mniejszych i większych imprezach. Wygrał ogólnopolski konkurs organizowany przez mixtape.com.pl i nagrał utwór z Te-Trisem, po czasie gdy się dobrze przyjął w kręgu to nakręcili klip do tego numeru, który znalazł się na kanale UrbanRec. Niniejszy utwór jest na liście z płyty ''Odlatuję w dal''. Wydana płyta ma 24 oryginalne kawałki, zróżnicowane stylistycznie, lecz jako całość tworzą koncepcyjny album. Na krążku znalazły się gościnne zwrotki: Te-Trisa, Lou (wygrał w konkursie White House" i uczestniczył w Kodexie). Mixami zajęli się tacy ludzie jak: Deszczu Strugi, Julas (B.O.R), Lenzy i Chudy. Za bity odpowiedzialni są tacy atryści jak: TastyBeatz, Lenzy, SoDrumatic, I'Scream (Ganja Mafia), Ligs, gitarzysta Metal. Współpracuję z Lenzym oraz z Julasem z B.O.R.

#TAGI

#3p

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów