Polski RAP Bezczel zdissowany przez swojego byłego Hypemana!

Bezczel zdissowany przez swojego byłego Hypemana!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:36:59, 28 sierpień '17r.

Białostocki raper Maxim (były hypeman Bezczela) postanowił publicznie skomentować konflikt, który trwa na linii Maxim - Bezczel.

Nie spotkaliśmy się jeszcze w Polsce z taką sytuacją, aby hypeman po zakończeniu współpracy z frontmanem nagrał na niego dissa. Aż 5-minutowy diss, w którym usłyszymy o nadmiernym spożyciu alkoholu przez Bezczela oraz braku reakcji na zaczepkę Tedego. Sam hypeman postanowił dodać do tego jeszcze kilka słów w krótkim komentarzu:

"Olałbym temat gdyby nie fakt, że masz do mnie problem dlatego, że nie zgodziłem się zagrać z tobą 2 koncertów. W sumie miałbym to gdzieś gdyby nie fakt, że obrażasz moją rodzinę, dziewczynę i przyjaciół, dzwoniąc do znajomych i ludzi, których nawet nie znam. Machnąłbym ręką gdybyś nie pomawiał mnie od wystawienia kogokolwiek pod prokuraturą - NIGDY nikogo nie pomówiłem, nie wystawiłem, ani nie sprzedałem, więc morda krótko. I oczywiście gdybyś miał odrobinę godności to byś nie wyjechał mi z bani, w momencie gdy podpisuje ludziom płyty bezpośrednio po koncercie na festiwalu w Ełku.Tak naprawdę to tylko częśc powodów, dla których postanowiłem zabrać głos w tym temacie. Nie dajcie się oszukać. Wizerunek jaki kreuje, jego rap i życie to są dwa zupełnie inne światy. Mówie to, bo doskonale wiem jak to wygląda od kuchni. 2 lata podczas trasy byłem lojalny, pomagając mu w koncertach w Polsce i za granicą. Pięknie mi się za to odpłaca, dlatego tym razem nie pozdrawiam :)
 
Różnica między nami jest taka, że MC nie będziesz NIGDY!" 


#TAGI

#Bezczel

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów