Polski RAP Darmowy mixtape trzecią niespodzianką w preorderze POLONu! - Odsłuch

Darmowy mixtape trzecią niespodzianką w preorderze POLONu! - Odsłuch

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:50:55, 15 wrzesień '17r.

BIAŁAS & LANEK - IN HAJS WE TRUST - darmowy mixtape

BIAŁAS & LANEK odświeżają koncepcję darmowych mixtape'ów dodając darmowy IN HAJS WE TRUST do preorderowego wydania POLONu. Od teraz mixtape jest dostępny również online.

Już 15 września 2017 album "POLON" będzie dostępny w największych sklepach muzycznych w całym kraju. Preorderowe wydanie Deluxe od dziś trafia do fanów. Oprócz bonusowego krążka z 10 kawałkami w paczce znajdzie się jeszcze... trzecie CD. Znajdzie się na nim ekskluzywny mixtape "IN HAJS WE TRUST MIXTAPE" stworzony do spółki z DJ'em Johny. Tym samym łączna liczba numerów, które dostaną fani zamawiający album przed oficjalną premierą wzrasta z 27 w wydaniu Deluxe do... 39 premierowych numerów duetu BIAŁAS & LANEK.

"IN HAJS WE TRUST" to 12 nowych kawałków na instrumentalach w których gościnnie pojawiają się m.in. Kaz Bałagane, White 2115 czy Weed Carrier. Na mixtapie możemy usłyszeć wokalne popisy nie tylko ze strony Białasa, ale również Lanka. Totalnie newschoolowy lot i atmosfera spontanicznej roboty, której głównym celem jest dobra zabawa sprawia, że mixtape jest nie tylko dodatkiem, ale sam w sobie ma olbrzymie repeat value. Darmowe materiały stworzone dla funu w nieco luźniejszej atmosferze ostatnio wyszły z mody, a BIAŁAS & LANEK postanowili przypomnieć jak to się robi. Od dziś mixtape jest dostępny za darmo dla wszystkich za pośrednictwem serwisów DatPiff (z opcją pobrania) oraz na YouTube. 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów