Koncert/Impreza Napad na Funk vol.3

Napad na Funk vol.3

Patryk Cyranowski Patryk Cyranowski, 12:20:57, 15 wrzesień '17r.

  Już 23 września w Żnińskim Domu Kultury odbędzie się impreza pod patronatem redkacji RAP DUMY  dla ludzi dla których grawitacja ziemska to tylko nazwa zjawiska gdyż po prostu nie istnieje dla niż żadna granica.

  Tańcerze z całej polski niczym rycerze na białych rumakach zjadą się na impreze Napad na Funk vol.3 i zaczną potyczki od godziny 14. Jak wspominał Piotr Strzałka organizator tej zacnej imprezy to juz trzecia edycja turnieju jednak tym razem w formie walk 2 vs 2 .

Oprócz niewątpliwe istotnych walorach klimatu inicjatywy dreszczyku emocji dodaje fakt, że zwycięzcy turnieju zgarną dla siebie nagrodę w formie 1000zł.

Całość okraszona będzie muzyką i Scratch'ami Dj Paulo oraz Dj SC. W loży sędziowskiej zasiądą doświadczeni tańcerze NikeOneDo,Mikus oraz ReneONE.

Wszystko sklajać i nakręcać będą również undergroundowi raperzy EMCE oraz Musiel.

 Dla wszystkich którzy pojawią sie tego dnia w Domu Kultury przy ul. Pocztowej w Żninie oprócz emocji fundowanych przez uczestników turnieju dostarczona zostanie także mega duża dawka muzyki, a to za sprawą BISZ'a B.O.K. To najwyższa póka rapu w polsce przypomnijmy Raper z Bydgoszczy działalność artystyczną rozpoczął w 1999 roku.

Początkowo współpracował z lokalnymi raperami. Występował m.in. w składzie Piąta Siła.

W międzyczasie w Bydgoszczy powstało niewielkie studio nagraniowe pod nazwą uu-studio, w którym Jaruszewski tworzył swoje utwory.

Część piosenek rapera ukazała się na kompilacji :uu-2004 epilog wydanej w formie nielegalu.

W 2007 roku Bisz podjął współpracę z producentem muzycznym Kosą, z którym w marcu wydał minialbum pt. Zimy.

Płyta zyskała pewną popularność w podziemiu artystycznym.

Rok później wspólnie z grupą muzyczną B.O.K wydał nielegal Ballady, hymny, hity. Album znalazł się na 5. miejscu w rankingu serwisu internetowego Spinner - "Nielegal Roku 2008".

Rok później duet Bisz-Kosa wydał minialbum pt. Idąc za żywioł. Jego historia tworzy się na bieżąco gdyż to bardzo płodny artysta.

Bisz współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Miuosh, Vixen, Tau (Medium), Cira, Buka oraz Vienio .

Także pamiętajcie już 23 września w Domu kultury w Żninie impreza "NAPAD na FUNK"vol.3

Po głównej i oficjalnej części turnieju przewidywany jest After Party.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 

Przeczytaj więcej artykułów