Teledysk Kafar Dixon37 - Na Własne Życzenie feat. Hinol PW

Kafar Dixon37 - Na Własne Życzenie feat. Hinol PW

Marcin Nowak Marcin Nowak, 07:44:32, 17 październik '17r.

Kafar Dix37 i Hinol - nowy teledysk i klimat dawnego hiphopu!

Kafar Dixon37 i DistrictAREA opublikowali dzisiaj drugi teledysk promujący nowy solowy album reprezentanta Dixon37 - "Panaceum 2". W sieci pojawił się teledysk do utworu "Na Własne Życzenie" z udziałem Hinola PW, do którego muzykę wyprodukował Fame Beats. Realizacją teledysku zajęła się ekipa ML FILMZ.Płyta w zestawie limitowanym dostępna jest na stronie www.kafardix37.pl - głównej stronie promocyjnej płyty. Z informacji zawartych na stronie możemy dowiedzieć się, że nowy album Kafara zawiera 15 utworów, a w edycji limitowanej dostępnej tylko w sklepie www.districtarea.pl znajdziemy także plakat, wlepki, autograf rapera oraz płytę-niespodziankę. Wytwórnia zapowiada, że to nie wszystko - w trakcie preorderu mamy otrzymać dodatkowe informacje na temat płyty i specjalnej zawartości książeczki.

Poprzednia solówka Kafara - "Panaceum" - zdobyła status Złotej Płyty w marcu 2017 roku. Warszawski label wydał w listopadzie 2016 roku wspólny album Dixon37 - "Krew Za Krew", który również w marcu 2017 roku otrzymał status Złotej Płyty.

DistrictAREA i Kafar prowadzą obecnie akcję powolnego ujawniania gości "Panaceum 2". Poza dzisiejszym klipem z Hinolem PW, zapowiedziano także gościnne zwrotki Bonusa RPK, Arcziego Szajki i Profusa PPZ w utworze "JTSNJ".

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów