Polski RAP Za kulisami teledysku do filmu Totem - Sobota, Popek i Matheo

Za kulisami teledysku do filmu Totem - Sobota, Popek i Matheo

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:58:30, 03 listopad '17r.


Teledysk promujący film już wkrótce!

Tymczasem dostajemy na kanale Kino Świat kulisy powstawania klipu promującego film "Totem", w którym zagrają m.in. Popek oraz Sobota. Premiera filmu odbędzie się już 24 listopada.

Nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości. „Totem” został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W rolach głównych: wschodząca gwiazda młodego pokolenia – Karol Biernacki, niezwykle popularny i charyzmatyczny raper Michał „SOBOTA” Sobolewski, raper, członek kontrowersyjnego zespołu „Gang Albanii” i odnoszący duże sukcesy zawodnik KSW – Paweł „POPEK” Mikołajuw oraz utalentowane aktorki: Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy – Aleksandra Linda. Reżyserii podjął się Jakub Charon – debiutujący w fabule autor krótkometrażowego obrazu „Skupienie”. „Totem” został wyprodukowany przez firmę Lightcraft, która wzięła udział w powstaniu takich filmów jak: „OSTATNIA RODZINA”, „CARTE BLANCHE”, „JEZIORAK” i „RÓŻA”. W celu maksymalnego oddania prawdziwej atmosfery realiów przestępczego światka, do wielu ról w filmie zatrudniono prawdziwych gangsterów.

Dziki (Karol Biernacki) po wyjściu z więzienia i dostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

Jak sam reżyser Jakub Charon mówi: "Akcja filmu toczy się w świecie, który istnieje obok nas, dla większości jest jednak zamknięty i niedostępny. Jest to świat, w którym rządzi prawo dżungli. Tylko silne jednostki mogą przetrwać.”

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów