Teledysk Kafar Dixon37 - Cena Marzeń 2 feat. Grammatik

Kafar Dixon37 - Cena Marzeń 2 feat. Grammatik

Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:51:14, 15 listopad '17r.

Kafar i Grammatik - jest już klip!

Na 24h przed zakończeniem preorderu płyty "Panaceum 2" Kafara Dixon37 w sieci pojawił się teledysk do utworu "Cena Marzeń 2", w którym gościnnie pojawili się Eldo i Jotuze.



To już ostatnie godziny preorderu - wersję limitowaną wraz z bardzo dużym zestawem gadżetów kupić można na stronie www.kafardix37.pl tylko do środy do godziny 15:00. Wszystkie zamówienia złożone po tej godzinie również będą zawierały cały zestaw preorderowy, DistrictAREA nie gwarantuje jednak, że takie zamówienia dotrą do zamawiających do piątku.

"Cena Marzeń 2" to druga część utworu "Cena Marzeń", który pojawił się na poprzedniej solówce Kafara. Tym razem raper zaprosił do udziału kolejne legendy polskiej sceny. Poprzednio był to Ero JWP i Shellerini, tym razem pierwsze wspólne zwrotki do ładnych paru lat położyli Eldo oraz Jotuze. Za bit odpowiada MilionBeats, z kolei klip zrealizowała ekipa ML FILMZ.

"Panaceum 2: Trzeba żyć" to kontynuacja albumu, który otrzymał w 2017 roku status Złotej Płyty. Nowy krążek to charakterystyczne dla Kafara bezkompromisowe opisy otaczającego nas świata, pełne osobistych przeżyć rapera oraz jego własnych spostrzeżeń. Gościnnie na "Panaceum 2" pojawią się m.in. Grammatik, Jano PW, Hinol PW, Bonus RPK, Rest Dixon37, TPS, Dudek 56 oraz inni. Na płycie usłyszymy muzykę takich producentów jak PSR, Larkin, Fame Beats, Tune Seeker, Klimson, RX, Urban, MillionBeats oraz Małach. Całości brzmienia dopełniają scratche, które wykonał DJ Gondek.

Podtytuł "Trzeba żyć" nie jest przypadkowy. "Panaceum 2" ma być dla słuchacza lekiem, który zaaplikuje sobie poprzez telefon lub odtwarzacz w momencie, w którym potrzebować będzie odtrutki na złą passę w jego życiu. Nowa płyta Kafara bez wątpienia spodoba się odbiorcom, którzy szukają prawdziwego, szczerego rapu i motywacji do dalszych działań. W końcu jak źle by nie było, "Trzeba żyć".

Pełna tracklista:
1. INTRO PROD. URBAN
2. TRZEBA ŻYĆ feat. Małach, Rufuz, Jano Polska Wersja, scratch Dj Gondek, prod. PSR
3. TO TYLKO MY prod. Klimson
4. CENA MARZEŃ 2 feat. Grammatik (Eldo, Juzek), scratch Dj Gondek, prod. MillionBeats
5. CO GDYBY NIE RAP scratch Dj Gondek, prod. RX
6. PRZYDAŁOBY SIĘ NOWE SERCE prod. Małach
7. NOWA SKALA prod. PSR
8. WIDZIMY SIĘ NA MIEJSCU feat. Rest Dixon37, Żaba, Byrston Dixon37 prod. Klimson
9. KIEDY GŁÓD NIE MA AMBICJI, A NADMIAR ZABIJA prod. Larkin
10. NA WŁASNE ŻYCZENIE feat. Hinol Polska Wersja, scratch Dj Gondek, prod. FameBeats
11. KUSI scratch DJ Gondek, prod. Fuso
12. ULICY PRAWDZIWY GŁOS feat. TPS, Dudek P56, scratch DJ Gondek, prod. ANS
13. SMAK ZWYCIĘSTWA, CZY PORAŻKI GORYCZ scratch Dj Gondek, prod. Małach
14. JTSNJ feat. Profus PPZ, Arczi Szajka, Bonus RPK, prod. TuneSeeker
15. OUTRO prod. PSR

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów