Wywiad KaeN: Zawsze będę tym gościem, który latał w masce.

KaeN: Zawsze będę tym gościem, który latał w masce.

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:51:30, 04 grudzień '17r.

Wywiad przeprowadzony w Krakowskim SelectShop'ie.

"Ja chciałem stworzyć symbol. Człowieka można zniszczyć, symbolu nie. Symbol może pozwolić sobie na więcej i taki symbol stworzyłem."

Kaen cały czas pracuje na swoje. Posiadanie wytwórni to praca na pełen etat bycia raperem i nie tylko. Raper wypowiada się w temacie maski jako symbolu, który przez cały czas jest w nim: "Do czasu, kiedy nosiłem maskę, można cały czas wracać, to już zostało nagrane. My poszliśmy po prostu dalej. Pojawiła się nowa maska. Zawsze będę tym gościem, który latał w masce i od czasu do czasu nadal lata. Poszliśmy do przodu."

Artysta mówi, że nie porzucił maski, jedynie ją zdjął: "Tak wyszło w praniu. Zdjęcie maski nie było planowane. To rodziło się we mnie, że czas na chwilę maske gdzieś zostawić, zrobić nowe rzeczy i iść troszeczkę w inną stronę, wszystko się zmienia. Zakładając maskę nie wiedziałem, że tak się stanie, chociaż po pewnym czasie myśli do głowy przychodziły, że chyba kiedyś gdzieś ta maska zostanie zdjęta i to we mnie dojrzewało."

Przez zdjęcie maski pokazał również swoją otwartość na ludzi, a przede wszystkim słuchaczy i fanów. Między innymi opowiadał o próbie samobójczej, o której pisaliśmy tutaj

Kaen nie chce zwalniać tempa: "Myślę, że mam jeszcze pomysłów na dwadzieścia albumów. Każdy dzień pisze nowy rozdział, nową stronicę." Możemy się spodziewać jedynie krótkiej przerwy po wydaniu EPki "88".

Raper opowiada również o procesie tworzenia płyty "88" EP, mówi o współpracy z Ewą Farną i wypowiada się w temacie obecnej sceny, a szczególnie młodego pokolenia, oraz tłumaczy swój stosunek do popularnej wtyczki Auto-Tune.


#TAGI

#KaeN

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów