Polski RAP Biały - Emocje - Premiera płyty

Biały - Emocje - Premiera płyty

Marcin Nowak Marcin Nowak, 14:18:43, 08 grudzień '17r.


Pochodzący z Czechowic-Dziedzic na Śląsku raper był jednym z objawień trzeciej edycji "Must Be The Music - Tylko muzyka"  w której dotarł aż do samego finału.

Publiczność ujęły utwory opowiadające o jego doświadczeniach w walce o syna. Teraz artysta prezentuje swój debiutancki album EMOCJE.

Płyta od początku do końca utwierdza słuchacza w przekonaniu, że Biały nie zna słowa "prywatność". Album  jest szczerym pamiętnikiem artysty, raper skupia się na życiowych refleksjach, na zabawę słowem pozwolił sobie przy tematyce związanej z rozrywkowym trybem życia. Nieudane toksyczne związki, trudne relacje międzyludzkie oraz łatwe dziewczyny to codzienność w życiu artysty. Na płycie nie brakuje pozytywnych akcentów  gdzie utwory rapera stanowią dobrą motywację aby iść przed siebie i walczyć o swoje. Producentem głównym albumu jest Marcin Kindla ,który nie tylko czuwał nad całą produkcją albumu, ale także stworzył muzykę oraz sam gościnnie zaśpiewał w jednym z utworów. Autorami bitów mocno związanymi ze światem hip-hopowym są "Baltik Beatz"  , "PcN ", "Paweland", Krzysztof Pietras , "DONO/TEWU". Ten ostatni to nie tylko autor bitu ,ale także raper który udzielił się gościnnie w utworze, będącym mocnym protestem w stronę polskich wytwórni i całego przemysłu muzycznego.

W kwestiach wokalnych świetnie sprawdziła się Karolina Lapczyk "Perła" znana słuchaczom z BITWY NA GŁOSY. Śpiewa także Pamela Stone, Kamila i chyba najbardziej zaskakujący gość Sebastian Gabryś, który jest specjalistą w dziedzinie wokalno-teatralnej.


#TAGI

#Biały
Przeczytaj więcej artykułów