Polski RAP Szpaku po raz kolejny tłumaczy się z wersów o Young Multim

Szpaku po raz kolejny tłumaczy się z wersów o Young Multim

Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:50:19, 09 grudzień '17r.

Szpaku jeszcze raz wypowiada się w temacie wersów rzuconych w kawałku z Paluchem.

Celne wersy rzucone w kawałku "Kontrola Jakości", a potem tłumaczenie się z linijek oraz propozycja pójścia na piwo... Raperzy w dzisiejszych czasach są niekonsekwentni, a Hype - popularny satyro-krytyk rapowy - postanowił o to zapytać:

Wiele osób po twoim wywiadzie z Yurkoskym odnośnie Young Multiego zarzuciło Ci, że na feacie z Paluchem w kawałku byłeś agresywny i stanowczy odnośnie Multiego natomiast w wywiadzie powiedziałeś że nie masz nic do niego i jeśli czuje się urażony to możecie iść obgadać to na piwie. Jak odniesiesz się do tego? Dlaczego tak a nie inaczej wytłumaczyłeś to, co zawarłeś w tekście do kontroli jakości?

Wcale im się nie dziwie, że odnieśli takie wrażenie. "Aspołeczny tak bardzo, że wyjdź stąd". To nie tylko puste słowa z ,"GUMMO,". Nie czuję się komfortowo przed kamerami i też nie zamierzam z tym walczyć. Przyznaję, że pogubiłem w tym swoje zdanie. Co myślę na ten temat macie na Kontroli Jakości. To muzyka daje mi możliwość przelania wszystkich myśli. Byłbym hipokrytą, gdybym nie podsumował tego publicznie więc myślę, że to dobra okazja. Na marginiesie, do wszystkich rapowych pudełko-gwiazdek, jak twierdzicie, że boję się beefu i chcecie mnie uczyć czym jest hip-hop, to nie strzelajcie na fejsie tylko nawińcie coś pod bity, to z chęcią odpowiem.

Raper aktualnie jest w trakcie wydawnia swojej płyty "BORuto".

Przeczytaj więcej artykułów