Teledysk Skorup & JazBrothers - Akustyk

Skorup & JazBrothers - Akustyk

Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:59:29, 15 grudzień '17r.

„Akustyk do pier***onych usług” już na MaxFloRecTV!

Do sieci trafił dziś (14.12) „Akustyk”. To już 4. zwiastun nowej płyty Skorupa na bitach JazBrothers. Towarzyszy mu wideo, w którym MC wciela się w postać akustyka Jacka

„Kręci akustyk Jacek – co wyrzeźbię, tym za chatę płacę. Z mordy przypominam upartego, małomównego bacę”, „Mało orłów, wokół dominują foki. Mutuję je, wzrok kieruję na natury widoki. Skaczą cyce, znajduję się w siódmym niebie” czy „Ja niemiły pan, co się klepiesz z nim po plecach. Tylko najlepsza partia je ze mną bigos przy świecach” – to tylko fragmenty tekstu najnowszego utworu Skorupa & JazBrothers. Singlem pt. „Akustyk” artyści zapowiadają nową płytę. Premiera albumu już za kilka miesięcy.

Realizacją powyższego wideo zajął się Bartosz „Alien” Kasowski z 34 UDGS Labu. Producentem bitu są oczywiście bracia Jaz. Gościnnie za gramofonami pojawia się DJ Eprom. Artysta odpowiada też za mix i mastering numeru.

Do tej pory ukazały się jeszcze 3 inne single odsłaniające nowy krążek spod szyldu Skorup & JazBrothers. Poznaliśmy już: „Waleta pik” z Dominiką Majewską, „Wolnego ziomka” z Kubą Knapem i Biakiem, a także „Zdrowia pieniążków”. Drugiemu z utworów również towarzyszy klip.

Nowy album Skorupa & JazBrothers ukaże się nakładem MaxFloRec wiosną 2018 r. Do tego czasu na MaxFloRecTV na pewno trafią jeszcze inne single artystów. Aby być z nimi na bieżąco, najlepiej śledź nasz serwis i subskrybuj kanał MaxFloRecTV, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

„Akustyk” dostępny jest jako MP3 na www.MaxFloSklep.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów