Polski RAP Białas & Lanek - złota płyta za POLON na SB Ffestival Vol. 2

Białas & Lanek - złota płyta za POLON na SB Ffestival Vol. 2

Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:12:18, 21 grudzień '17r.

Białas & Lanek - złota płyta za POLON na SB Ffestival Vol. 2

Białas & Lanek mają powód do świętowania. Ich pierwszy wspólny album - POLON, pokrył się złotem na nowych zasadach. Oficjalne wręczenie złotych płyt odbędzie się na SB Ffestival Vol.2.

Zmiana zasad przyznawania złotych i platynowych płyt nie stanęła na przeszkodzie autorom POLONu. SB Maffija Label nieoficjalnie poinformowała, że album pokrył się złotem. Przypomnijmy, że nowe zasady znacząco zmniejszyły znaczenie sprzedaży cyfrowej i dystrybucji digitalnej w wynikach sprzedaży kwalifikujących się do przyznawania wyróżnień, a decydującą rolę ponownie odgrywa sprzedaż fizycznych nośników płyty.
Białas & Lanek: "Kolejny raz dzieki WAM jestesmy najszczesliwszymi ludzmi na swiecie! Cieszymy sie, ze chcecie zmieniac sie razem z nami i nasza muzyka dajac nam pelna dowolnosc tworzenia i stuprocentowe zaufanie! DZIEKUJEMY !!!!"

Złota płyta trafi w ręce Białasa i Lanka już 9 lutego w warszawskiej Stodole, gdzie odbędzie się druga edycja SB Ffestival. Jak dotąd wśród ogłoszonych artystów potwierdzeni zostali oprócz Białasa i Lanka: Solar, Bedoes, Beteo, Avi & Louis Villain, DJ Johny oraz Szpaku.

WYDARZENIE: https://web.facebook.com/events/214383625769468/

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów