Polski RAP Michrus Dixon37 w Step Records!

Michrus Dixon37 w Step Records!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 15:29:46, 17 styczeń '18r.

Michrus to jeden z członków legendarnej już grupy DIXON37. 

Od zawsze związany z Ursynowem – południową dzielnicą Warszawy, która ma bardzo duże koneksje z kulturą hip hop. Wraz z ekipą nagrali 3 wspólne płyty, które dwie uzyskały status złotej: „Od zawsze na zawsze” i „Krew za krew”. Miłośnik podróży. Od kilku lat zakochany w Gruzji…

Pierwsza solowa płyta Michrusa ukaże się na rynku 9 marca bieżącego roku nakładem Step Records. Jaki to będzie materiał? Oddajmy głos jego autorowi: „Moja płyta to odzwierciedlenie tego co noszę w sobie. Emocje, odczucia, myśli... Miejscami bardzo pozytywna, kolorowa w innym miejscu mroczna, czarno-biała... Jest w niej sporo metafor, które mają zachęcić słuchacza do myślenia. Jest też motywująca, bo przecież każdy z nas popełnia błędy. Album jest wyjściową wielu następstw w moim prywatnym życiu, tych negatywnych i smutnych ale też i tych pozytywnych."

„Władcy Swoich Cieni”, bo tak będzie zatytułowany krążek, to materiał dla słuchaczy w różnym wieku. Jak mówi Michrus: „Album muzycznie jest oparty na klasycznych brzmieniach z nutą nowoczesności, ale tej nowoczesności bez przesady... Bez idiotycznego kopiowania zachodu. Stworzony ze smakiem we współpracy z najlepszymi producentami w kraju. Kto zna styl „dixonowy” wie czego może się spodziewać... Rap bez lukru!”

Już w piątek na kanale Step Records pojawi się pierwszy teledysk zwiastujący krążek „Władcy Swoich Cieni”!

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów