Polski RAP Ktoś jeszcze pamięta ten beef? Bandura i Białas w jednym numerze!

Ktoś jeszcze pamięta ten beef? Bandura i Białas w jednym numerze!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 15:32:24, 17 styczeń '18r.

Bandura i Hellfield nagrali kawałek z Białasem! Po ponad 2 latach po beef’ie na linii Aspiratio Crew vs. SB Maffija!

Bandura (ex Aspiratio Crew) i Hellfield z ekipy CrackHouse nagrali utwór z Białasem z SB Maffija. Utwór promuje wspólny album duetu Bandura X Hellfield pt. „Cartel”, a za produkcję w całości odpowiada CrackHouse. Premiera albumu planowana jest na pierwszą połowę 2018 roku.

Utwór „Nie patrz wstecz” podejmuje między innymi temat minionego beef’u – Bandura odnosi się do wydarzeń sprzed lat, wyjaśnia swój stosunek do sytuacji.

„Nie zdradziłem przyjaciół, nigdy nikomu nie patrzę na ręce, więc typie nie wspominaj mi nawet o chorągiewce” – takie wersy słyszymy z ust Bandury. W utworze nie pada jednak żadna ksywa, do której kierowane są te słowa, odbiorca może się jedynie snuć domysły o kogo raperowi może chodzić.

Teledysk do tej kolaboracji można oglądać na oficjalnym kanale YouTube team’u CrackHouse. Dla przypomnienia producentami w marce CrackHouse są Hellfield oraz Divix i to oni są odpowiedzialni za bity i brzmienie produkcji spod szyldu ekipy logowanej karabinem. Za klip odpowiedzialny jest Igor Wojtkowiak.

To nie pierwsza kolaboracja reprezentantów CrackHouse z Artystą SB Maffija – pół roku temu do sieci trafił utwór w wykonaniu Bandury, Hellfielda i Beteo pt. „Feniks”.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów