Polski RAP Włodi atakuje Białasa i Wenę?

Włodi atakuje Białasa i Wenę?

Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:42:42, 20 styczeń '18r.

Atak w stronę Białasa i Weny?

Białas i Wena na swoich social mediach zapytali się fanów o to, co by chcieli usłyszeć na przyszłych projektach raperów. Włodi nie pozostawił tego obojętnie i skomentował tę sytuację na swoim Facebooku.

"Jakich gości byście chcieli usłyszeć na płycie? W jakim stylu ma być nowa plyta? O czym mają być piosenki na nowej płycie? Itd. Itd.... Ja jebie, niedługo fani będą redagować teksty przed nagraniem, wybierać bity, okładkę, ciuchy. Rozumiem, że interakcje są ważne, ale ludzie to jest słabe, gdzie element zaskoczenia, kreatywność, oryginalność? Łatwiej jest zdobyć pozycję niż się na niej utrzymać i strach przed tym powoduje, że zaczynasz kalkulować ważyć słowa i liczyć. Nagrywam dla własnej satysfakcji tzn. To co nagrałem musi podobać się Mi przede wszystkim mi. Jeśli ten warunek jest spełniony reszta dzieję się sama"

Raper dodał, że ten post nie jest skierowany bezpośrednio do Białasa i Weny, którzy właśnie na swoich social media pytali się fanów o muzykę: "Nie wkurwiają mnie ludzie tylko zjawisko."

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów