Polski RAP Żary ostro o Bedoesie: Białas sam powinien cię wychlastać kutasem po mordzie

Żary ostro o Bedoesie: Białas sam powinien cię wychlastać kutasem po mordzie

Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:01:30, 14 luty '18r.

Kolejne gniewne reakcje po słowach Bedoesa rzuconych podczas SB Ffestivalu.

To jest chyba najbardziej wściekła reakcja  na słowa rapera z SB Maffiji: "Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę."

Raper znany z Hemp Gru dosadnie mówi co mu się nie podoba w zachowaniu młodego rapera nowej generacji.


"Mało kiedy wypowiadam się na tematy, które dzieją się na naszej scenie, ale ten temat jest nie do odpuszczenia. A mianowicie niejaki bedosres. Widać, ze dzieciak nie trzyma mordy krótko i to go zgubi. Skoro ta twoja ekipa SB jest taka najlepsza w Polsce, to widocznie nie nauczyli cię wielu podstawowych rzeczy, a mianowicie pokory, gnojku i szacunku do ludzi. Też byłem małolatem i starsi koledzy pokazali mi, co to szacunek. Ty jesteś po prostu głupi i na pewno spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy ci to wytłumaczą w sposób taki, jak tłumaczyliśmy to lata temu. Wiadomo, dzisiaj trzeba dużo robić, żeby zostać zauważonym, tylko zrób coś dobrego, a nie głupiego, by cię dostrzegli. Białas sam powinien cię wychlastać kutasem po mordzie"

Podobnie jak Żurom, Żary też ostrzega Bedoesa: "Pilnuj się Bedi."

Bilon na swoim Instastory również odniósł się krótki do wypowiedzi Borysa: "Przyłączam się do ekip, które są oburzone wypowiedzią niejakiego Bedoesa, którym tam bardzo nieładnie się zachował. Otóż mój drogi, jak wpadniesz nam w rączki, to będzie niestety cieniutko."

Jakie będą tego dalsze skutki? Pozostaje nam tylko czekać na rozwój wydarzeń.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów