Teledysk Żabson - DMT

Żabson - DMT

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:52:30, 26 luty '18r.

Żabson „DMT” [video] - nowy klip na premierę albumu „To ziomal”!

“To ziomal" to tytuł pierwszego, długo-oczekiwanego debiutanckiego LP młodego rapera, który od samego początku swojej scenicznej działalności budzi nie tylko olbrzymie zainteresowanie, ale także wiele kontrowersji. Jego unikatowy styl, viralowe klipy i nowoczesny rap nie pozostawiają nikogo obojętnym, a podsumowaniem dotychczasowej drogi artystycznej jest najnowszy album.

Z okazji premiery płyty „To ziomalŻabson opublikował nowy klip. Za scenariusz i reżyserię obrazu do „DMT” odpowiada Łukasz Partyka. Muzyka jest dziełem Wrotasa:

Album „To ziomal” zawiera piętnaście premierowych utworów, za produkcję których odpowiada kilku czołowych producentów młodego pokolenia - 2latefor, Wrotas, Kubi Producent, Hubi, KGR, SecretRank, Zebra, On_J, Świerzba i Opiat. Wśród nich są m.in. opublikowane single “Księżniczki", “Incepcja", “Ja zarabiam Ty się bawisz” oraz „Los”. Na płycie gościnnie wystąpili: Quebonafide, Białas, Kaz Bałagane, Borixon, Simpson i Young Slash. Oprawą graficzną zajęło się studio Full Metal Jacket.

CD można wciąż zamawiać ze strony: http://zabsontoziomal.com/

#TAGI

#Żabson

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów