Teledysk Michrus Dixon37 - Bilet w jedną stronę

Michrus Dixon37 - Bilet w jedną stronę

Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:24:42, 05 marzec '18r.

Michrus Dixon37 udostępnia klip do utworu „Bilet w jedną stronę”. Sprawdź na #SRTV!

Step Records przedstawia szósty teledysk promujący album Michrusa pt. "Władcy Swoich Cieni". Obraz do numeru "Bilet w jedną stronę" to zapiski z wyjazdów artysty do uwielbianej przez niego Gruzji. Montażem zajęła się ekipa Recidivist Films, a utwór wyprodukował Klimson. Premiera płyty "Władcy Swoich Cieni" będzie miała miejsce już za tydzień, a pod adresem http://bit.ly/Michrus_zamow_album wciąż możecie zamawiać krążek wraz z autografem artysty, trzema bonusowymi utworami oraz wlepkami i plakatem.

Michrus to jeden z członków legendarnej już grupy DIXON37. Od zawsze związany z Ursynowem – południową dzielnicą Warszawy, która ma bardzo duże koneksje z kulturą hip hop. Wraz z ekipą nagrali 3 wspólne płyty, które dwie uzyskały status złotej: „Od zawsze na zawsze” i „Krew za krew”. Miłośnik podróży. Od kilku lat zakochany w Gruzji…

Władcy Swoich Cieni” to materiał dla słuchaczy w różnym wieku. Jak mówi sam raper: „Album muzycznie jest oparty na klasycznych brzmieniach z nutą nowoczesności, ale tej nowoczesności bez przesady... Bez idiotycznego kopiowania zachodu. Stworzony ze smakiem we współpracy z najlepszymi producentami w kraju. Kto zna styl „dixonowy” wie czego może się spodziewać... Rap bez lukru!”

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów