Polski RAP Diamentowa płyta Gangu Albanii na aukcji charytatywnej!

Diamentowa płyta Gangu Albanii na aukcji charytatywnej!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:01:53, 05 marzec '18r.

Aukcja charytatywna, na której można kupić diamentową płytę przyznaną dla zespołu Gang Albanii za album "Królowie życia".

Dzięki tej niepowtarzalnej licytacji jej zwycięzca wspomoże koszty operacji i leczenia Kuby Witkowskiego - 16-letniego chłopaka, który walczy z nowotworem mózgu.

Takich akcji potrzebujemy w hip-hopie. Aukcja zakończyła się, a płyta została sprzedana za 1 009,00 zł! Cały dochód oczywiście jest przeznaczony na leczenie Kuby Witkowskiego. Jeżeli chcecie wspomóc go w walce z rakiem, możecie zrobić to... Właściwie mamy dobrą wiadomość. Zbiórka zakończyła się sukcesem, cel finansowy osiągnięto. Teraz tylko życzymy powodzenia w leczeniu oraz dużo zdrowia na dorosłe życie!

Dwa miesiące temu szesnastoletni Kuba dowiedział się, że w jego głowie zagnieździł się groźny i śmiertelny najeźdźca. Glejak mózgu. Kuba wymaga bardzo trudnej i niebezpiecznej operacji, która odbędzie się w Hanowerze. Początkowy koszt operacji to 50 tys. Euro, kolejne pieniądze będą potrzebne na dokończenie leczenia i rehabilitację.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów