Polski RAP Vixen ogłasza, że VIXT4PE'u nie będzie!

Vixen ogłasza, że VIXT4PE'u nie będzie!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:07:17, 12 marzec '18r.

Vixen: „Vixt4pe'u” nie będzie!"

Wczoraj, 7.03, na fanpage'u Vixena na FB odbył się live stream. Artysta zakomunikował, że zmieniły się plany i nie dojdzie do wydania „Vixt4pe'u”. W zamian za to nakładem MaxFloRec niebawem ukaże się pełnowymiarowy album pt. „To nie Vixt4pe”. Na MaxFloRecTV właśnie trafiła „Cukrowa wata” - jego 4. zapowiedź.

- Początkowym zamysłem było stworzenie „Vixt4pe'u”, który formą miał przypominać mixtape. W międzyczasie nasza praca ewoluowała i coraz bardziej odchodziliśmy od pierwotnego założenia. Na powstającej trackliście nie ma przypadkowych numerów. Tak naprawdę stworzyliśmy z nich pełnoprawny album, który będzie się nazywać „To nie Vixt4pe” - tłumaczy zmiany Vixen.

Podczas transmisji na swoim fanpage'u artysta opowiedział m.in. o gościach, których usłyszymy na płycie oraz zdradził pełną tracklistę nadchodzącego krążka. Kto nie załapał się na wczorajszego live'a, jego zapis znajdzie TUTAJ.

Zgodnie z wczorajszą obietnicą Vixena na kanale MaxFloRecTV pojawił się kolejny jego singiel. Dzisiejsza premiera nosi tytuł „Cukrowa wata” i jest 4., po „PDP”, „Zbysiu” i „Termosie”, zwiastunem wydawnictwa. Za produkcję tego numeru odpowiedzialny jest Johnny Beats.

„To nie Vixt4pe” będzie zbiorem 13 utworów, które rozwijały się sukcesywnie w trakcie pracy nad albumem. Producentem większości numerów będzie JRS. Wśród artystów, którzy udzielili się w nagraniach 15. longplay'a Vixena znaleźli się: Tymek, Krupson oraz Sonia Maselik, którą usłyszeć już można było na „Vixtorii”.

„To nie Vixtape” - tracklista:

1. Escape room (prod. JRS)
2. Miejskie zoo (prod. JRS & Vixen, gitara: Vixen, Artur Kasza, Grrracz)
3. Zerówki (prod. JRS, chórki: Sonia Maselik)
4. Cameleona (prod. JRS)
5. Biorę najlepsze (prod. JRS)
6. Antymateria gośc. Tymek (prod. Faded Dollars)
7. PDP (prod. JRS, gramofony: DJ Bulb)
8. Termos (prod. JRS, chórki: Sonia Maselik)
9. Cukrowa wata (prod. Johnny Beats)
10. Pytajnikt (prod. JRS)
11. Gdzie idę gośc. Krupson (prod. Faded Dollars)
12. 4 GIF me (prod. Johnny Beats)
13. [Bonus track] Zbysiu (prod. JRS, gramofony: DJ Bulb)

Premiera najnowszego krążka Vixena już za kilka tygodni. Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa MaxFloRec. Bądźcie czujni, bo wraz z kolejnym singlem na www.MaxFloSklep.pl ruszy pre-order albumu „To nie Vixt4pe”.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

#TAGI

#Vixen

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów