Polski RAP Czy Tomb wróci i odzyska szacunek słuchaczy?

Czy Tomb wróci i odzyska szacunek słuchaczy?

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:24:24, 14 marzec '18r.

Teoretycznie rzecz biorąc- już zaczął wracać.

Najpierw u Novego, teraz u Popkillera... W wywiadach przedstawia wszystkie niewygodne dla niego sytuacje, chociaż w wielu kwestiach wydaje się być irracjonalne to, co mówi. Szkoda, bo patrząc na King Tomba jako rapera, stoi lirycznie na bardzo wysokim poziomie złożonych wersów typu punchline, ale też sporo osób ich nie rozumie - podobnie było z Quebonafide za czasów freestyle'u, gdzie czerpał inspiracje z niszowych tematów.

Wyśle płyty?

Wysłał. Ale w jakim pięknym formacie. Zwykłe pudełko na typowy film dvd z białą, czystą okładką, na której raper podpisał siebie, tytuł materiału oraz numer projektu (było 333 fizycznych wydań WT3).Pozostawimy to bez komentarza. Tomb tłumaczy to, że chciał pokazać, że to płyta od niego, dlatego też postanowił każdy egzemplarz wykonać ręcznie. Dodając, ponoć nie wysłał płyt trochę celowo, trochę z przyczyn zewnętrznych, ale to już jest takie pierdolenie biadolenie, że sam nie wiem co z tego wyciągnąć.

Po co te dissy?

Jak się okazuje, Tomb po prostu chciał wykorzystać sytuacje. W sumie jako jedyny najlepiej nagrał diss na Bedoesa, więc za to należy mu się szacunek. Tak jak na początku wspomniałem - swoje skille ma, ale oleju w głowie może za mało. Szkoda, że ten beef nie rozwinął się na dalszą metę, ale przez brak znajomości Bedoesa takich zabiegów stylistycznych jak dwuznaczność, Borys wytłumaczył się, że jakieś wersy "za mocno go obrażają". Żenada.

A jak to było z Krzysztofem Kozakiem?

KNT chciał pomóc Tombowi, lecz ten odmówił pomocy. Jedynie w ramach przysługa za przysługę King nagrał u Krzysztofa w studio swoje kawałki w zamian za to, że ten mógł podpatrzyć jego technikę pisania oraz nagrywania utworów. W sumie mógł jednak poprosić o pomoc przy wysyłce ze względu na to, że słuchaczom należało się coś więcej niż "ręcznie zrobione wydanie fizyczne". To powinno być wręcz ze złota, aby winy mogły zostać odkupione.

Co dalej z Królem Grobowcem?

Może płyta wydana na serii utworów "Róża z betonu"? Te utwory - pomimo wszystko - przyjęły się znakomicie. Może jakaś rekompensata dla tych 333 wybrańców, którzy zaufali raperowi? Przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, aby zobaczyć, czy Tomb będzie próbował odzyskać szacunek swoich fanów.

#TAGI

#Tomb

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów