Teledysk Michrus Dixon37 ft. Dudek P56, TPS ZDR - Nocne mary

Michrus Dixon37 ft. Dudek P56, TPS ZDR - Nocne mary

Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:00:15, 04 kwiecień '18r.

Michrus Dixon37 udostępnia klip do utworu „Nocne mary”. Gościnnie Dudek P56 i TPS ZDR. Sprawdź na #SRTV!

Step Records prezentuje siódmy teledysk promujący album Michrus Dixon37 "Władcy Swoich Cieni", który miał premierę 9 marca. W utworze "Nocne Mary" gościnnie udzielili się Dudek P56 i TPS ZDR, a za jego produkcję odpowiada Klimson. Video to dzieło ekipy Bornvision. Płytę "Władcy Swoich Cieni" cały czas znajdziecie na stronie www.preorder.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Michrus to jeden z członków legendarnej już grupy DIXON37. Od zawsze związany z Ursynowem – południową dzielnicą Warszawy, która ma bardzo duże koneksje z kulturą hip hop. Wraz z ekipą nagrali 3 wspólne płyty, które dwie uzyskały status złotej: „Od zawsze na zawsze” i „Krew za krew”. Miłośnik podróży. Od kilku lat zakochany w Gruzji…

„Władcy Swoich Cieni” to materiał dla słuchaczy w różnym wieku. Jak mówi Michrus: „Album muzycznie jest oparty na klasycznych brzmieniach z nutą nowoczesności, ale tej nowoczesności bez przesady... Bez idiotycznego kopiowania zachodu. Stworzony ze smakiem we współpracy z najlepszymi producentami w kraju. Kto zna styl „dixonowy” wie czego może się spodziewać... Rap bez lukru!”

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów