Polski RAP StoproCamp 2 - Kim jest Malik Montana

StoproCamp 2 - Kim jest Malik Montana

Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:12:14, 13 kwiecień '18r.


StoproCamp 2 z Malikiem Montaną!

Z nagrania dowiecie się jak wyglądała nagrywka nowego utworu Malika. Będziecie mieli też okazję poznać bliżej pracę w studiu Stoprocent.

Konkurs ! StoproCamp Entry

Wygraj udział w kolejnej edycji StoproCamp!

1) Nagraj swój autorski utwór i nakręć do niego video

2) Wrzuć go na YouTube

3) W tytule wpisz „StoproCamp Entry”

4) Prześlij link do video poprzez formularz na stronie: http://bit.ly/Konkurs_StoproCampEntry - Akcja trwa do 14.05.2018 - Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy jednego zwycięzcę, którego zaprosimy do studia Stoprocent. Osoba ta pojawi się w kolejnej serii StoproCamp.


Kolejna odsłona StoproCamp ruszyła!

Pierwsza część projektu skierowana była do młodych i utalentowanych raperów, w której starannie wyselekcjonowani przez nas artyści wpadali do studia StoproRap w Szczecinie. Przez kilka dni osoby te nagrywały swoje nowe numery, które następnie systematycznie publikowaliśmy na kanale StoprocentTV. W drugiej serii możecie spodziewać się podobnego schematu działania. Kilka dni pracy i melanżu w Szczecinie z nowymi artystami oraz kończący projekt klip. Jednak tym razem zaprosiliśmy do współpracy osoby, które Polska scena rapowa zna bardzo dobrze. Malik Montana, Sarius, Tymek, Wac Toja oraz Wuzet, to ich będziecie mogli przesłuchać w StoproCamp 2!

Produkcją bitów zajęli się: OLEK, Jacon, AdZ, Deckster, Dudzik i Dubsknit

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów