Koncert/Impreza Koncert ReTo oraz Szymi Szyms i Dziuny w Chojnicach już 20. kwietnia

Koncert ReTo oraz Szymi Szyms i Dziuny w Chojnicach już 20. kwietnia

Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:20:31, 13 kwiecień '18r.


Koncert ReTo oraz Szymi Szyms i Dziuny w Chojnicach już 20. kwietnia.

ReTo oraz reprezentanci indahouse - Szymi Szyms i Dziuny - wystąpią na żywo w Chojnicach już 20. kwietnia br. (piątek). Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert do Geneza Music Club!

Bilety w cenie 30/35 PLN dostępne:
- online: http://stay.sklep.pl/produkt/koncert-reto-szymi-szyms-chojnice-bilet-wstepu
- w punktach sprzedaży: Pizzeria Roma w Człuchowie, Pizzeria Fabio w Chojnicach oraz Geneza Music Club.

SZCZEGÓŁY:
Data: 20.04.2018 (piątek), godz. 21:00
Miejsce: Geneza Music Club - Chojnice, ul. Zielona 3

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/444276129338292/

ReTo to 23 letni raper pochodzący z podwarszawskiego Piastowa. Swoją karierę muzyczną rozpoczął kilka lat temu, na koncie ma 3 mixtape'y: To Ten Inny, Moonlight i DAMN. oraz dwa albumy: "GOOD7UCK" oraz "K.R.U.K.". W swojej twórczości kładzie nacisk na błyskotliwe teksty, wulgarne porównania, czy nawiązania do mitologii greckiej. Nie da się ukryć, że największy rozgłos przyniósł mu singiel "Bossman" z "DAMN.", który do dziś został wyświetlony ponad 30 milionów razy na YouTube! Można rzec, że po tym kawałku wypłynął na polską scenę hip-hopową niczym Barbarossa na morze. Oprócz solowej działalności, ReTo można usłyszeć we wspólnych kolaboracjach z takimi tuzami jak BORIXON, Quebonafide, Białas, PlanBe, Sitek, Bedoes, WSRH (Shellerini/Słoń), Żabson, Smolasty i wielu, wielu innych... Aktualnie artysta pracuje nad nowym albumem, który premierę będzie miał w bieżącym roku. Nazwa nie została jeszcze podana. Na koncercie będziemy mogli usłyszeć przekrój jego twórczości. Będzie sztos!

Szymi Szyms - rocznik ’96, urodzony w Lidzbarku Warmińskim, ale kojarzony ze sceną Koszalina w którym mieszka i nagrywa. Charakterystyczny styl oparty na kąśliwych punchline’ach i bragga bez kompleksów szlifował się na podziemnych scenach i niezliczonej ilości nagrywek regularnie trafiających do sieci. Wiele uwagi skupiło się na nim po premierze numeru ReTo “Amerykańskie Fury” w którym pojawił się gościnnie u boku Bedoesa. Przy okazji serii “Stay” ukazującej się we współpracy z ekipą Szymsa – indahouse, zaprezentował numer “Support”, który przypadł do gustu subskrybentom SB Maffija TV. Obecnie SB Maffijny Starter.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów