Polski RAP Ruszyły rejestracje na Red Bull KontroWersy

Ruszyły rejestracje na Red Bull KontroWersy

Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:50:10, 13 kwiecień '18r.

WYSTARTOWAŁA REJESTRACJA NA RED BULL KONTROWERSY

ZAWALCZ O MIEJSCE W ELIMINACJACH W TRZECH POLSKICH MIASTACH


Od dziś (12 kwietnia) można się zgłaszać do udziału w bitwach freestyle’owych Red Bull KontroWersy.  Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę www.redbullkontrowersy.pl do 26 kwietnia. Na podstawie nadesłanych video zostaną wybrani uczestnicy eliminacji. W każdym z trzech miast zmierzy się 16 uczestników. Bitwy odbędą się kolejno: 16 maja w Krakowie, 18 maja w Warszawie oraz 1 czerwca w Gdyni. Na lokalnych zwycięzców czekają nagrody finansowe i rzeczowe, a w ścisłym finale stawką są także 24 godziny w studio nagraniowym PROSTO.

 

Trzy miasta, w każdym tylko 16 uczestników, na scenie dwóch rywali, kilka minut bitwy i tylko jeden zwycięzca, który sięgnie po tytuł mistrza! Tak w skrócie można opisać Red Bull KontroWersy. 12 kwietnia rozpoczęła się rejestracja zawodników, chcących sprawdzić swój freestyle'owy talent.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?


Uczestnicy mogą zgłaszać się poprzez stronę internetową www.redbullkontrowersy.pl. Po zarejestrowaniu, specjalna aplikacja uruchomi bit oraz słowa, do których zgłaszający muszą freestylować przez 60 sekund. Wszyscy chętni mają czas do 26 kwietnia, by zapisać się na stronie i zgłosić swój minutowy występ.

 

„Pamiętajcie, że zgłaszając się liczą się wasze pancze, wasza oryginalność, wasz styl, wasze flow. Wszystko to mogą jurorzy wziąć pod uwagę, także proszę się starannie zgłaszać” – zapowiada Filip „Rudanacja” Antonowicz – „Oczywiście do zobaczenia na KontroWersach, które będę miał znów wielką przyjemność poprowadzić. Wszystkiego dobrego, trzymam za was kciuki, widzimy się na bitwach!” – dodaje.

                                        
GDZIE ODBĘDĄ SIĘ PRZYSTANKI ELIMINACYJNE?


Zawodnicy za pomocą strony redbullkontrowersy.pl mogą zapisywać się na jedne z eliminacji:


- 16 maja 2018 podczas Juwenaliów Krakowskich (Miasteczko Akademickie AGH, Kraków)
- 18 maja 2018 podczas Gardenaliów (ul. Nowy Świat 67/69, Warszawa)
- 1 czerwca 2018 podczas Delfinaliów (Skwer Kościuszki, Gdynia)


Z eliminacji zostanie wyłonionych 4 zawodników, którzy zmierzą się 2 czerwca w Wielkim Finale w Gdyni.


PARTNERZY I NAGRODY


Spośród wszystkich zgłoszeń juror Te-Tris wybierze po 16 zawodników na każdy przystanek eliminacyjny, w którym zawodnicy będą walczyć o nagrodę wysokości 1 000 zł oraz bonu na 500 zł od PROSTO, ale również o wejście do ścisłego finału, gdzie nagrodą jest 2 000 zł  oraz 24 godziny do wykorzystania w studio nagraniowym PROSTO.


Oprócz Te-Trisa w Red Bull KontroWersy zaangażowanych będzie wielu uznanych w polskim freestyle’u zawodników takich jak: Filipek, Flint, Filip Rudanacja czy Radzias, zwycięzca pierwszej edycji Red Bull KontroWersy.A MOŻE TO TY ZOSTANIESZ PRZYSZŁYM MISTRZEM?

WBIJ NA REDBULLKONTROWERSY.PL I POKAŻ, CO POTRAFISZ!

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów