Polski RAP To nie jest hip-hop - pierwsza zapowiedź zagadkowego projektu!

To nie jest hip-hop - pierwsza zapowiedź zagadkowego projektu!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:16:53, 18 kwiecień '18r.

Pierwsza zapowiedź zagadkowego projektu "To nie jest hip-hop" - video z udziałem Ajrona, Bilona, Dizkreta, Eproma oraz Rafała Grobla

W sieci ukazał się niespełna 30-sekundowy filmik, w którym znane postaci ze sceny hiphopowej wypowiadają kwestię "To nie jest hip-hop". Za montaż i animację odpowiada Kamil Gorycki, a za muzykę i miks RAU.

Nagranie można obejrzeć na stronie http://toniejesthiphop.pl.


Video jest pierwszą z kilku zapowiedzi (kolejne pojawią się w dniach 18-20.04) zagadkowego projektu "To nie jest hip-hop", który zostanie ujawniony 22 kwietnia. W nagraniu wystąpil:

Ajron - producent muzyczny znany ze wspólnej płyty z Małolatem "W pogoni za lepszej jakości życiem" oraz ze współpracy z Eldo, Pezetem czy Włodim. Obecnie pracuje w branży reklamowej i filmowej jako operator.

Bilon - jeden z najważniejszych polskich raperów reprezentujących scenę uliczną, reprezentant legendarnego zespołu Hemp Gru. Założyciel marki DIIL oraz Gringo Baru.

Dizkret - kultowy raper znany z zespołu Stare Miasto oraz płyty "IQ" nagranej z producentem Praktikiem. Od lat nieaktywny na scenie, dziś prowadzi butikową agencję kreatywną.

Eprom - producent muzyczny i DJ mający na swoim koncie współpracę z czołówką polskiej sceny, w tym Sokołem, Mesem czy Fiszem. Inżynier dźwięku  zajmujący się miksem i masteringiem.

Rafał Grobel - producent wykonawczy słynnego projektu Niewidzialna Nerka. Prowadzi wytwórnię MOST Records, czyli elektroniczny sublabel Prosto.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów