Polski RAP To nie jest hip-hop - Czwarta zapowiedź projektu

To nie jest hip-hop - Czwarta zapowiedź projektu

Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:21:32, 23 kwiecień '18r.
Czwarta zapowiedź pionierskiego projektu "To nie jest hip-hop" - video z udziałem Winiego, Włodiego, Tomka Woźniaka, Ani Wójcik oraz Żabsona

Wini, Włodi, Tomek Woźniak, Ania Wójcik oraz Żabson dołączyli do ujawnionych w poprzednich dniach Ajrona, Bilona, Dizkreta, Eproma, Rafała Grobla, Groha, Kasty, Kosiego, Łony, Menta XXL, NOON-a, Pezeta, Stasiaka, Steeza83 oraz Tytusa.

20 kwietnia został opublikowany czwarty już niespełna 30-sekundowy filmik, w którym znane postaci ze sceny hiphopowej wypowiadają kwestię "To nie jest hip-hop". Za montaż i animację odpowiada Kamil Gorycki, a za muzykę i miks RAU.

Nagranie można obejrzeć na stronie http://toniejesthiphop.pl lub pod linkiem: https://www.instagram.com/p/Bhyy2KJB-tO/?taken-by=newonce_net

Video jest czwartą zapowiedzi zagadkowego i bezprecedensowego projektu "To nie jest hip-hop", którego szczegóły zostaną ujawnione 22 kwietnia. W nagraniu wystąpili:

Wini – wysublimowany smakosz wyszukanych potraw, energiczny biznesman, polityczny radykał i pieniacz, hedonista i epikurejczyk, największy fan, a zarazem wróg wszelkich używek, człowiek o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leń i pracoholik w jednym, piewca miłości, który kocha nienawidzić, twardy charakter o wielu słabościach, uparty kontestator światowego ładu, jowialny choleryk. Na stare lata mu odwaliło i został raperem. Szef firmy Stoprocent.

Włodi – jeden z najważniejszych polskich raperów w historii. Współzałożyciel legendarnej Molesty, której pierwszy album „Skandal” jest uważany za kamień węgielny rodzimego hip-hopu. Członek projektu Parias oraz autor kilku solowych albumów. Prowadził wytwórnie BAZA Label oraz Respekt Records. Był współzałożycielem marki odzieżowej 5G. W 2014 roku ukazał się film dokumentalny o warszawiaku: „Pionierzy stylu – Włodi”.

Tomasz Woźniak – współwłaściciel i prezes firmy Future Mind, zajmującej się tworzeniem zaawansowanych aplikacji mobilnych i internetowych. Wcześniej pracował m.in. w grono.net oraz współtworzył największą ówczesną sieć reklamy internetowej Ad-Vice. Jest wykładowcą na kilku uczelniach, w tym na prestiżowej Akademii Leona Koźmińskiego. Doradza funduszom inwestycyjnym oraz opiniuje projekty dla NCBR. Przez wiele lat był menedżerem i DJ-em Pezeta. Do dziś gra imprezy jako DJ Erha.

Ania Wójcik – absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Członkini ZPAV i Akademii Fonograficznej. Pracowała w Prosto Label w latach 2005–2017 (od 2012 jako szefowa wytwórni), kiedy debiutowali oficjalnie m.in. VNM, Diox, Hades, KaeN czy KęKę. Stworzyła od zera kanał ProstoTV, który w 2015 roku jako pierwszy kanał muzyczny polskiego YouTube’a osiągnął milion subskrybentów.

Żabson – pochodzący z Opoczna raper związany z kolektywami SB Maffija oraz Glitch Kids. Jeden z najciekawszych wykonawców młodego pokolenia. Karierę na scenie rozpoczął jako hypeman Borixona. Na początku 2018 roku ukazał się jego oficjalny debiut „To ziomal”, z którego najpopularniejszy singiel „Księżniczki” został wyświetlony ponad dwadzieścia milionów razy w serwisie YouTube. Brał udział w kampaniach takich firm jak Adidas czy Converse.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów