Polski RAP Avi x Louis Villain - Zbiór Pieśni Sycylijskich - odsłuch już dostępny!

Avi x Louis Villain - Zbiór Pieśni Sycylijskich - odsłuch już dostępny!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:41:39, 25 kwiecień '18r.

Nowy album Avi x Louis Villain „Zbiór Pieśni Sycylijskich” już dostępny!

Długo wyczekiwany, pierwszy album w dorobku hiphopowego duetu już sieci (POSŁUCHAJ).

„Zbiorze Pieśni Sycylijskich” słyszymy mocne, włoskie wpływy, wyróżniające całość nagrania na tle polskiej scenie hiphopowej. Chociaż w podziemiu zrobili już zamieszanie, bez presji i parcia na szkło zamknęli się studio nagraniowym, rozpoczynając pracę nad nowym materiałem. Teraz odkrywają karty: „Przed Wami ‘Zbiór Pieśni Sycylijskich’. Pierwsza płyta w dorobku Aviego i Louisa. Kilkuletnia przyjaźń, która przerodziła się w pasję tworzenia. 13 utworów w tym 6 wcześniej niepublikowanych. Z pralni na salony.” – ogłaszają Avi x Louis Villain. Całość płyty dostępna TUTAJ.

Wraz z premierą nowego krążka ukazał się teledysk do kawałka „Plany” (YOUTUBE). To letni numer z soczystym beatem i zadziorny tekstem, znacznie różniący się od wcześniejszych dokonań Aviego i Louisa Villaina. Ten bezpretensjonalny, przyjemny klimat czuć też w teledysku! (YOUTUBE). 

Avi x Louis Villain to jeden z najbardziej obiecujących hiphopowych projektów na rynku. Mieszanka wybuchowa: osobowości, doświadczeń i talentów. Dają poczucie świeżości i nowości, co w urodzaju rodzimej sceny jest wręcz niemożliwe. Będzie o nich głośno!

„Zbiór Pieśni Sycylijskich” (POSŁUCHAJ)

Tracklista:

    1.Intro

    2.Fenix

    3.Sherwood ft. Przemo DBM

    4.Inny niż oni

    5.Chateau

    6.Ora et labora

    7.Dante ft. ReTo

    8.Moya

    9.Nessun dorma

    10.Million

    11.Giorno

    12.Plany

    13.Monte christo

    14.Nostradamus

    15.Outro

Przeczytaj więcej artykułów