Patronat SEBOSAN - CZAS NA MNIE (PROMOMIX)

SEBOSAN - CZAS NA MNIE (PROMOMIX)

Marcin Nowak Marcin Nowak, 14:44:33, 25 kwiecień '18r.


Po pierwszym singlu oraz drugim singlu czas na promomix całej pierwszej solowej płyty artysty której premiera nastąpi już 1 maja 2018.


Album o nazwie "CZAS NA MNIE" to 11 selektywnie wybranych utworów które zabiorą słuchacza w podróż przez życie oraz przemyślenia autora. Na płycie gościnnie pojawiają się Fugol, MikeeAPG, Kowall, Rafi, Skorup, Kfiat, Buczer, Toster, Ede (Fabuła), K2, Asia Kwasnik za cuty na płycie odpowiedzialni są DJ Element i DJ Soina, a za produkcje Tyran, DonDe, Chrome, Poszwixxx, Sherlock. Za poligrafię albumu odpowiedzialny nasz niezastąpiony człowiek Cezu. Całość materiału została zrealizowana w Infinity Studio (https://www.facebook.com/InfinitySoundStudio/) a za mix/mastering odpowiedzialny jest Fugol.


PREORDER płyty dla wszystkich którzy mieliby ochotę nabyć swój egzemplarz! : http://progreslabel.nazwa.pl/

SEBOSAN (rocznik 90) - reprezentant Kluczborskiej rapowej sceny. Członek legendarnego już nie aktywnego zespołu Kultura Lub Bunt z którym nagrał album "PODZIEMIE" (https://youtu.be/jDVUg2yPlnE). Współorganizator największych jak do tej pory koncertów hip-hopowych w swoim rodzinnym mieście. Niestety przez problemy zdrowotne musiał na jakiś czas zrezygnować z aktywnej działalności muzycznej. I tak po paru latach walki z chorobą powraca na scenę z swoim pierwszym albumem SEBOSAN "CZAS NA MNIE".

#TAGI

#Sebosan

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów