Polski RAP Buka żegna się z rapem.

Buka żegna się z rapem.

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:39:48, 27 kwiecień '18r.

 

Buka żegna się z rapem. Poznaliśmy długo wyczekiwaną nowość

Dziś, 26.04, na MaxFloRecTV trafił utwór pt. „Kochane monstrum”. Według zapowiedzi Buki to jego ostatnia propozycja w „starym stylu” przed wydaniem albumu „Introwertyka”. – Mój ostatni rapowany kawałek w życiu chyba... ale nigdy nie mów nigdy – tymi słowami autor m.in. „Orchidei” ogłasza duże zmiany.

Ostatnimi czasy o Buce było nieco ciszej. Nie znaczy to jednak, że artysta zrobił sobie wolne od muzyki. W tym czasie rozwijał swoje umiejętności i tworzył w nowym stylu. Kilkukrotnie również komunikował w social mediach o zmianach, jakie zachodzą w jego twórczości. Już dzisiaj na kanale MaxFloRecTV pojawił się 1. singiel, w którym usłyszeć można Bukę w nowym wydaniu. Jak Wam się podoba?

Autorem tekstu i muzyki premierowego utworu jest sam Buka, który zarejestrował również wszystkie ścieżki instrumentalne. Mimo że „Kochane monstrum” jest luźnym numerem, który nie trafi na żadne wydawnictwo, to częściowo ujawnia, jaki kierunek obrał Buka. Artysta podkreśla, że na pewno nie odcina się od rapu na zawsze i jego nowy, rockowy styl zawierać będzie jego elementy. Prawdopodobnie już niebawem poznamy pierwsze szczegóły i single z nachodzącego krążka „Introwertyka”.

Aby nie przegapić kolejnych premier spod szyldu MaxFloRec, najlepiej śledźcie nasz serwis i www.MaxFlo.pl.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

 

#TAGI

#Buka

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów