Polski RAP Anatom po odejściu z Bozon Records - czego się spodziewamy?

Anatom po odejściu z Bozon Records - czego się spodziewamy?

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:44:10, 02 maj '18r.


Oto najnowszy klip od rapera, który pojawił się na jego własnym kanale na YouTube.

Anatom idzie za trendem wydawania własnym sumptem... co nie jest niczym złym, gdyż w obecnych czasach bardzo łatwo jest wydać płytę (nawet legalnie!), a dzielenie zarobków z wytwórniami staje się mocno nieopłacalne. Pierwszy teledysk, czyli "NOWY ROK NOWY JA" pojawił się jednak na kanale Embryo Nagrania, czyli wytwórni Marka Dulewicza. Być może jakaś współpraca się odbędzie, ale oficjalnie nam nie wiadomo, że raper jest pod ich skrzydłami, a sam Anatom nic o tym nie wspomniał na swoich social mediach. Później pojawił się klip do utworu "INFAMIA", który zniknął z niewiadomych przyczyn z kanału wytwórni Tau. Tym razem jednak został zmieniony podkład, który specjalnie na potrzeby utworu stworzył sam Dulewicz.

Anatom ma się dobrze, nawet bardzo dobrze. Po pewnym okresie milczenia regularnie udziela się na social mediach komentując - między innymi - zarzuty co do braku tematyki Boga w jego twórczości oraz krzyża na piersi - przynajmniej w tym teledysku, czyli "NOWY ROK NOWY JA". W międzyczasie sam Tau w postaci vloga Q&A odniósł się do całej sytuacji związanej z nagłym odejściem zawodnika Bozon Records, ale... tak naprawdę nic się nie dowiedzieliśmy. Bardzo tajemniczo to wszystko się potoczyło.


Czego obecnie możemy się spodziewać od Anatoma po nadchodzącym materiale? Zanim odpowiemy sobie na to pytanie, warto obejrzeć poniższy filmik.


Już ponad rok temu Anatom deklarował się, że nie wpycha Boga na siłę w swoją twórczość. Nie możemy być wielce zdziwieni po ostatnich singlach, że zszedł on na dalszy plan tylko dlatego, że nie pada tam bezpośrednio słowo "Bóg". Co jak co, ale taka forma chrześcijańskiego rapu może okazać się czymś świeżym, gdyż poruszanie bardziej przyziemnych tematów (to wcale nie znaczy, że gorszych!) trafi na pewno w innych odbiorców niż słuchaczy Tau, który obecnie jest pionierem tego nurtu rapowego. Warto obserwować ruchy Anatoma, a sam materiał ma szansę okazać się naprawdę dobrą płytą w 2018 roku.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów