Polski RAP Msza ku pamięci Tomasza Chady

Msza ku pamięci Tomasza Chady

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:35:03, 09 maj '18r.

Ceremonia pożegnania legendarnego rapera została zorganizowana przez wytwónię Step Records, a oto oficjalne oświadczenie:

"W imieniu Step Records i najbliższych osób z otoczenia Tomka, chcemy zaprosić Was na uroczyste pożegnanie Śp. Tomasza Chady. Po oficjalnym pogrzebie, w którym udział wzięli jedynie najbliżsi, poczuliśmy potrzebę zorganizowania otwartej mszy świętej mającej na celu oddanie czci i upamiętnienia Tomka przez osoby dalsze, słuchaczy, fanów czy znajomych.

Tomek był pomocną, zawsze uśmiechniętą i otwartą na ludzi osobą. Cechowała go umiejętność zjednywania sobie wszystkich jednym uśmiechem, jednym żartem. Dlatego chcemy dać możliwość pożegnania Tomasza Chady wszystkim tym, którzy czują, że jest mu to należne.

Ceremonia odbędzie się w Opolu w dniu 18 maja 2018 roku o godz. 19:30 w Kościele Świętego Jacka przy ulicy Tysiąclecia 11. Homilię wygłosi ksiądz Jakub Bartczak, za oprawę muzyczną mszy odpowiedzialni będą: RX Produkcja, zespół oazowy Ingis Ardens oraz chór gospel Opole Youth Choir.

Dla miliona ludzi był popularnym raperem Chada, dla nas zawsze był po prostu Tomkiem, z pięknym, zaraźliwym uśmiechem. 18 marca 2018 roku nie straciliśmy rapera, a wieloletniego Przyjaciela, który odszedł z tego świata o wiele dekad za wcześnie. Choć wzbudzał kontrowersje, poznaliśmy na wylot jego dobre, szlachetne serce. Wierzymy, że ta uroczystość może stać się czasem refleksji i oddania szacunku osobie, która walczyła z swoimi problemami do samego końca"

Link do wydarzenia FB tutaj.

Piękny gest ze strony wytwórni oraz grona przyjaciół, warto też zauważyć, że Chada zawsze oddawał szacunek swoim słuchaczom, dlatego my możemy również zrobić to samo dla niego.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów