Polski RAP Quebonafide odmawia opublikowania wywiadu w Maluchu

Quebonafide odmawia opublikowania wywiadu w Maluchu

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:32:51, 10 maj '18r.


Niezręczna sytuacja pomiędzy Filipem Nowobilskim a Quebonafide.

"Moim zdaniem fajna, merytoryczna rozmowa. Z dużą ilością mięsa"

Z powyższego filmiku dowiadujemy się o całej sytuacji streszczonej w kilku słowach: "Poruszyliśmy wątki związane z biznesem, z podróżami. Quebo zdradził mi, że jego ulubionym miejscem na Ziemi jest Republika Południowej Afryki. Oprócz tego opowiedział mi o swoich niemiłych doświadczeniach związanych z podróżą do Meksyku, w czasie której jego ekipa została chyba ostrzelana, z tego co zrozumiałem, i okradziona, albo przynajmniej podjęto próbę kradzieży."

Powód, dlaczego raper miałby się nie zgodzić na publikację wydaje się dosyć błahy: "Zadzwonił, powiedział, że nie czuł się najlepiej podczas tej rozmowy. Że możemy nagranie powtórzyć, że przyjedzie do Warszawy"

Na koniec Filip Nowobilski dodaje: "Warto też podkreślić, że cały materiał – zdaniem Kuby – stawiał go w pozytywnym świetle. Może aż nieco za bardzo, a jak wiadomo każdy raper w Polsce dba o swój wizerunek. Wielu raperów jest wręcz więźniami swojego wizerunku."

Dosyć dziwna sytuacja, zwłaszcza, że sami znamy to uczucie braku autoryzacji wywiadu. Szkoda jest jedynie Filipa, gdyż to on poświęcił czas i pieniądze na realizację takiego wywiadu, a Duży w Maluchu zawsze trzyma wysoki poziom prezentowanych materiałów, a sam Filip jest bardzo łagodną i dojrzałą osobą. Być może Quebonafide miał faktyczny cel w tym, aby tego materiału nie publikować, ale nawet jedną problematyczną kwestię da się wyciąć, a tym razem chodziło o całość.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów