Polski RAP Quebonafide odpowiada Dużemu w Maluchu

Quebonafide odpowiada Dużemu w Maluchu

Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:48:18, 10 maj '18r.

Quebonafide podaje krótki freestyle na swoim Instagramie.

"Całe siano od Nike przelałem na rzecz Indii.
Chłopak z reklamy butów. Żadnych wywiadów z TV,
żadnych “Dużych w Maluchu”

Całą sytuację o zakazanym wywiadzie zobaczycie tutaj. Jeżeli jesteście już w temacie, to wiecie do czego Quebonafide uderza w swoich luźnych wersach.

My, jako portal, nie chcielibyśmy się jakoś mocno przyczepiać i oceniać tę sytuację, ale... pozwólmy sobie przeanalizować ten krótki, spontaniczny freestyle ala robienie wizerunku na social media.

"Całe siano od Nike przelałem na rzecz Indii."

Raper Quebonafide zanim wystosuje pstryczek w nos Filipa Nowobilskiego, robi sobie tzw. dobry wizerunek. Przeciętny młody słuchacz (warto rzucić okiem na statystyki, średnia wieku zmieniła się z przedziału 18-24 na 12-18) łyknie to, że artysta jest dobry, ponieważ wspiera pieniężnie ubogich. Szkoda tylko, że to przysłowiowy "wdowi grosz" jest oznaką dobroci serca, a nie 200 tys. złotych od już milionera (liczby są przypadkowe).

"Chłopak z reklamy butów. Żadnych wywiadów z TV, żadnych “Dużych w Maluchu"

O słowności rapera nie trzeba się raczej wypowiadać, gdyż ostatni materiał "Soma 0,5 mg" to liryczny rozpierdol - i to dosłownie, jeżeli chodzi o spójność. Z jednej strony jest to zrozumiałe, że coś mogło w tym wywiadzie nie pasować, ale zamiast normalnie się odnieść do sytuacji, to lepiej sobie robić takie pstryczki w nos na social media? Dziwna sytuacja, być może to jakieś represje po krytyce "Somy", ale to już akurat by nie dziwiło. Raper zapowiadał, że odegra się lirycznie po "Egzotyce", a... wyszło jak wyszło. 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów