Polski RAP Michrus Dixon37 - Władcy swoich cieni - Odsłuch albumu

Michrus Dixon37 - Władcy swoich cieni - Odsłuch albumu

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:31:11, 14 maj '18r.

Michrus Dixon37 udostępnia odsłuch albumu „Władcy Swoich Cieni”. Sprawdź na #SRTV!

Step Records prezentuje odsłuch albumu Michrus Dixon37 - "Władcy Swoich Cieni", który miał premierę 9 marca. Płytę "WSC" cały czas znajdziecie na stronie https://preorder.pl/ oraz w dobrych sklepach muzycznych.

Pierwsza solowa płyta Michrusa ukazała się na rynku 9 marca bieżącego roku nakładem Step Records. Jaki to jest materiał? Oddajmy głos jego autorowi: „Moja płyta to odzwierciedlenie tego co noszę w sobie. Emocje, odczucia, myśli... Miejscami bardzo pozytywna, kolorowa w innym miejscu mroczna, czarno-biała... Jest w niej sporo metafor, które mają zachęcić słuchacza do myślenia. Jest też motywująca, bo przecież każdy z nas popełnia błędy. Album jest wyjściową wielu następstw w moim prywatnym życiu, tych negatywnych i smutnych ale też i tych pozytywnych."

Władcy Swoich Cieni”, bo tak jest  zatytułowany krążek, to materiał dla słuchaczy w różnym wieku. Jak mówi Michrus: „Album muzycznie jest oparty na klasycznych brzmieniach z nutą nowoczesności, ale tej nowoczesności bez przesady... Bez idiotycznego kopiowania zachodu. Stworzony ze smakiem we współpracy z najlepszymi producentami w kraju. Kto zna styl „dixonowy” wie czego może się spodziewać... Rap bez lukru!”

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów