Polski RAP Skorup & JazBrothers z preorderem nadchodzącej płyty!

Skorup & JazBrothers z preorderem nadchodzącej płyty!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:57:41, 18 maj '18r.

Skorup & JazBrothers: wystartował pre-order „Absolutnej flauty”

Od 10.05 na www.MaxFloSklep.pl można już zamawiać 2. wspólny album kooperacji Skorup (MC) i JazBrothers (producenci). Następca „Ludzi chmur” dostępny jest w dwóch wariantach – wersji standard oraz deluxe. Również dzisiaj w sieci pojawił się nowy zwiastun „Absolutnej flauty”. Singiel „Piastów gród” już na MaxFloRecTV

Już niebawem na półki sklepowe trafi 2. z rzędu płyta wydana pod szyldem Skorup & JazBrothers. Dla tych, którzy jako pierwsi chcieliby mieć u siebie krążek gliwiczan pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105 ruszyła jego przedsprzedaż.

Na „Absolutnej flaucie” znajdzie się 12 premierowych utworów. Autorami wszystkich bitów będzie duet producencki JazBrothers. Album uświetni długa lista gości zarówno po stronie wokalnej, jak i instrumentalnej. Wśród tych, którzy stanęli za mikrofonem znajdą się: Masia, Karo Glazer, Dominika Majewska, Bas Tajpan, Gano, Kuba Knap oraz Biak. Blasku produkcjom braci Jaz nadają również improwizacje zaprzyjaźnionych muzyków. Za warstwę brzmieniową płyty odpowiada niezawodny DJ Eprom.

Realizacją wideo do utworu „Piastów gród” zajął się Krzysztof Kruk (https://goo.gl/hJM4M4). Gościnnie w numerze partie saksofonu dograł Paweł Piec. Dzisiejszy premierowy singiel jest już 6. zapowiedzią krążka. Dotychczas ukazały się: „Walet pik” z gośc. udziałem Dominiki Majewskiej, „Wolny ziomek” z Kubą Knapem i Biakiem, „Zdrowia, pieniążków”, „Akustyk” i tytułowa „Absolutna flauta”.

Ogólnopolska premiera albumu planowana jest 22 czerwca br. Do tego czasu w wyłącznie w MaxFloSklepie wydawnictwo dostępne jest w 2. wersjach. W podstawowej bonusami oprócz niższej ceny oraz wysyłki na 2 dni przed premierą są m.in: autografy artystów i gadżety MaxFlo. Edycja kolekcjonerska różni się od standardu dodatkowym CD z intrumentalami oraz unikatową okładką.

Tracklista:

1. „Uśmiech rodaka”.

2. „Back in biznes” ft. Gano, Bas Tajpan, DJ HWR.

3. „Grube chude lata”.

4. „Zdrowia, pieniążków”.

5. „Absolutna flauta”.

6. „Nie mieli fartaft. Masia.

7. „Akustykft. DJ Eprom.

8. „Słowa” ft. Karo Glazer.

9. „Piastów gród”.

10. „Walet pikft. Dominika Majewska, DJ Hopbeat.

11. „Dusze uszyte są z pięknej pogody”.

12. „Wolny ziomekft. Kuba Knap, Biak.

 

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów