Polski RAP Adach - Projekt Alternatywa (odsłuch płyty)

Adach - Projekt Alternatywa (odsłuch płyty)

Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:42:31, 21 maj '18r.


PROJEKT ALTERNATYWA - jest to zbiór utworów nagranych przez Adacha na przestrzeni kilku lat.

Składa się z 13 kawałków i 2 bonusowych track-ów. Album opisuje przeszłość uliczną rapera, problemy, z jakimi musiał się zmierzyć oraz teraźniejszą sytuację. Alternatywa mówi o tym, że jest wiele dróg, które można obrać, tak, aby w gruncie rzeczy pozostać sobą. Album odsłania również drugą stronę medalu, która ma służyć, jako przestroga, że nie wiele trzeba, aby popaść w złe nawyki i kłopoty.

Na płycie można usłyszeć wielu innych raperów, których Adach poznał na swojej muzycznej drodze. Grafiką zajął się Migot, Mix/Mastering Dzieciak, a za skeatche odpowiada Dj Shafs.

Adach to warszawski raper ur. 31 marca 1988r. wywodzący się ze składu Chłopaki z Sąsiedztwa (ChzS).  Początki rapera zaczęły  się pod koniec 2006 roku, kiedy to na pierwszym podstawowym sprzęcie  wychodziły podwórkowe sety. Raper wraz z ekipa przez te lata próbował  skleić swój składowy album, który do tej pory nie wyszedł na światło  dzienne. Postanowił wiec nie tracić czasu i zająć sie własnym materiałem  nagrywając pierwszy solowy nielegal pt. "Projekt Alternatywa". Początkowo  prace nad albumem szły gładko jak po maśle, po czym materiał został utracony..  Adach w momencie determinacji poprosił o pomoc piastowskiego rapera Evena  (Wd-oS), aby nagrać płytę w studiu Sekunda, w którym prowadzi nagrania.  Album jest o tematyce życiowej z uliczna przeszłością rapera, datowany jest  na drugi kwartał tego roku.

 

Tracklista:

01. Liczy Się Pomysł (czas) 02. Masz Wybór ft. Wd-oS

03. Nigdy Nie Wiesz ft. EL, Emzer

04. Obrałem Kurs ft. EL, Włodar, Migot

05. Dając Rap Ten  06. Drogowskazy

07.Inny Punkt Widzenia ft. Sowa 08. Z Rąk do Rąk

09. Czarna Talia 10. Pojdę Za Tobą Wszędzie ft. Włodar, Sowa

11. Na Rozstaju Dróg ft. dolar (MP)

12. Wciąż Wzmacniam Charakter ft. Włodar

13. Zbłąkane dusze ft. Migot

 

Bonus TRACK 1. Zależy Od Nas ft. Sova

Bonus TRACK 2. Nic Straconego

#TAGI

#Adach

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów