Polski RAP Zeamsone pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera - wywiad z raperem

Zeamsone pierwszym Młodym Wilkiem Popkillera - wywiad z raperem

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:59:51, 23 maj '18r.


Zeamsone w rozmowie z Mateuszem Natalii!

Zeamsone ('00) - młody fenomen z Przemyśla, pierwszy Młody Wilk, którego rok urodzenia rozpoczyna się od 2 i talent, który nie potrzebuje wszędzie świecić twarzą, by być zauważonym. Mimo dopiero co skończonej 18-tki. Zeamsone ma za sobą konkretne szlifowanie warsztatu - jak sam mówi zaczął rapować gdy miał zaledwie 8 lat, nagrywając kolejne numery do domowej szuflady. Dzięki temu w tak młodym wieku dysponuje już wachlarzem umiejętności, wyginając flow na przeróżne sposoby i doskonale wiedząc co i jak chce pokazać i przekazać.

"Piszę proste wersy, patrzę jak płonie mainstream" - nawijał w jednym z numerów, a my dorzucilibyśmy do tego niebanalną technikę, wyczucie, giętkość w nawijce, charakterystyczny sposób składania tekstów oraz błyskotliwe użycie autotune'a, na którym "gra jak na gitarze". A wszystko opakowane w tajemniczy sposób pozbawiony zbędnych słów, wsparte o minimalistyczne grafiki i dopracowany w detalach wizerunek. Efekt? Rosnące z miesiąca na miesiąc zainteresowanie, zbudowany od zera autorski kanał YT, który przekroczył już 150 000 subskrypcji oraz mnożące się jak na drożdżach hity, z których najpopularniejszy "bb" za moment przeskoczy 10 000 000 odsłon.

Stylówa Zeamsone to znak czasów i przykład na to jak brzmieć może "najnowszy newschool" doskonale wiedzący zarazem skąd wychodzi i dokąd chce dojść. Paweł nie tylko rapuje, śpiewa oraz miksuje i masteruje swoje utwory - próbował swoich sił w DJ-ingu, produkcji bitów czy grafficiarstwie, składał sobie również mash-upy. To własnie on otwiera 6 zestawienie Młodych Wilków!

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów