Polski RAP Zastępstwa za koncerty Quebonafide - Peja, KaeN i inni

Zastępstwa za koncerty Quebonafide - Peja, KaeN i inni

Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:01:01, 24 maj '18r.

Quebonafide odwołuje sporą liczbę koncertów z powodu klipu w Rumunii?

"Ze względu na dużą intensywność pracy w ciągu ostatniego miesiąca, ogromną ilość koncertów i działań muzycznych, jesteśmy zmuszeni do odwołania występu na wrocławskich Ekonomaliach. Tę trudną decyzję podjęliśmy po długim namyśle. Zdrowie jest w tej sytuacji najważniejsze. Ekipa potrzebuje krótkiej przerwy na regenerację po to, żeby w kolejnych miesiącach, dawać Wam tyle energii, ile otrzymywaliście od nas dotychczas. Wrocław. Liczymy na Waszą wyrozumiałość" - tak napisał management rapera na jego Facebooku. Wrocławskie Ekonomalia odbyły się bez występu Kuby, ale na zastępstwo przyszedł z pomocą... Grzegorz Cebula, znany jako C-Bool. Tak, słusznie się domyślasz - nie jest to nawet raper

Słuchacze byli zawiedzeni wczorajszym koncertem. Pokaźna ilość negatywnych komentarzy w stronę Que może skutkować zmniejszonym zaufaniem wobec artysty. Aktualnie Quebonafide, Bonus RPK, Borixon i Kizo przebywają w Rumunii, aby nagrać klip na płytę Bonusa. Czy aby na pewno chodziło tu o zdrowie ekipy? Miejmy nadzieję, że faktycznie tak.

Dzisiaj - 24 maja - na imprezie dla studentów, która odbędzie się w Płocku, za Quebonafide wystąpią... Peja i KaeN. "Ratujemy, przyjeżdżamy, gramy, bawimy się" - tak zaprasza na dzisiejszy koncert raper z Poznania.

W Rzeszowie 26 maja na zastępstwo przybędzie Bosski Roman i Pih. Raperzy wystąpią jako Drużyna Mistrzów.

Pozostałe koncerty (a niedługo ruszy cała trasa Que po polskich miastach) są pod dużym znakiem zapytania. Więcej informacji niedługo, warto obserwować social media rapera.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów