Polski RAP TRASA RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR WYSTARTOWAŁA!

TRASA RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR WYSTARTOWAŁA!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 08:15:38, 05 czerwiec '18r.

TRASA RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR WYSTARTOWAŁA!

Koncertem w Radomiu rozpoczęła siętrasa Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour. Tysiące ludzi, niesamowita atmosfera, wyjątkowa scenografia i nieposkromiona energia rapera Quebonafide, która porwała tłum na półtorej godziny, przemieniły miasto w stolicęrapu. To był pierwszy z ośmiu przystanków. Kolejnymi będą: Tarnów, Częstochowa, Sosnowiec, Piotrków Trybunalski, Bydgoszcz, Słupsk i Szczecin.

Już za nami pierwszy koncert z programu Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour. Na skąpanym w słońcu Placu Corraziego  w Radomiu zebrały siętłumy fanów rapera. Publicznośćoczekiwała na swojego idola od wczesnych godzin popołudniowych, a otwarcie bram stało sięsygnałem do wyścigu o pierwsze miejsca w rzędach pod sceną. Fani rapera nie mogli doczekać się występu, dlatego jużna kilkanaście minut przed jego rozpoczęciem tysiące osób zgromadzonych na placu zaczęło skandowaćjego imię. Gdy Quebonafide wkroczyłna scenęokrzykom ekscytacji nie było końca.

Motywem przewodnim trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour są podróże, które bezpośrednio nawiązują do ostatniego albumu „Egzotyka”. Zostałon doskonale zilustrowany specjalnie przygotowanąna potrzeby trasy scenografią. Raper występowałna tle dżungli, a tropikalny charakter koncertu podkreślały wyrzutnie dymu i specjalne oświetlenie. Niczym nieograniczona energia Quebonafide przejęła zgromadzonąpublicznośćod pierwszego utworu. Koncert otworzył pochodzący z albumu „Soma 0,5” nagranego w duecie z raperem Taco Hemingway’em numer „Pin”. Publicznośćkażdązwrotkęrapowała wraz z artystą. I trwała w tym ażdo końca koncertu. Gdy z głośników rozbrzmiały pierwsze nuty utworu „Madagaskar” podekscytowanie fanów sięgnęło zenitu, wszyscy zaczęli tańczyći skakać, a brzmienie utworu niosło siędaleko poza granice Placu Corazziego.

Quebonafide słynie z niesłychanie dobrego kontaktu z publicznością. Koncert w Radomiu nie byłod tego wyjątkiem. Raper nie tylko ze sceny zagrzewałfanów do wspólnej zabawy, ale zszedłdo nich, by następnie rzucićsięw tłum. Moment, w którym Quebonafide rapował„Hype”niesiony na rękach publiczności na długo zostanie w pamięci zgromadzonych fanów. Występ zakończyłsiębijącym rekordy popularności numerem „Tamagotchi”, a głosy bez wytchnienia wykrzykującej imięrapera towarzyszyły mu podczas schodzenia ze sceny. 

Koncerty w ramach trasy Red Bull Music Presents sąwyjątkowe nie tylko ze względu na nietypowośćsceny, na której występująartyści, ale także z uwagi na plenerowy i darmowy charakter wydarzenia.

 

Pozostałe koncerty w ramach trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour:

05.06 – Tarnów
Rynek
Wydarzenie na Facebooku

06.06 - Częstochowa
Plac Biegańskiego
Wydarzenie na Facebooku

11.06 - Sosnowiec
Park Sielecki, ul. 3 Maja
Wydarzenie na Facebooku

12.06 - Piotrków Trybunalski
Boisko Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, wejście od ul. Belzackiej.
Wydarzenie na Facebooku

18.06 - Bydgoszcz
Wyspa Młyńska, ul. Mennica
Wydarzenie na Facebooku

19.06 - Słupsk
Plac Zwycięstwa
Wydarzenie na Facebooku

20.06 – Szczecin
Łasztownia, ul. T.A. Wendy
Wydarzenie na Facebooku

#RedBullMusic
#QuebonafideOnTour

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 20.30. Otwarcie bram następuje o godzinie 19.00. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na: www.redbullmusic.pl/quebonafide

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów