Polski RAP Skorup & JazBrothers - premiera płyty i nowy klip!

Skorup & JazBrothers - premiera płyty i nowy klip!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:49:24, 25 czerwiec '18r.


Nowy klip przy okazji premiery płyty!

W czwartek (21.06) na MaxFloRecTV pojawił się teledysk Skorupa & JazBrothers do utworu „Nie mieli farta”. Singiel z gośc. udziałem Masi to bezpośrednia zapowiedź albumu „Absolutna flauta”, który już jutro trafi do sprzedaży. To ostatnie godziny, by pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105 zamówić go w pre-orderze.

Numer „Nie mieli fartaSkorupa & JazBrothers ukazał się w przeddzień premiery 2. wspólnej płyty gliwiczan. Na zaproszenie udziału w nagraniach utworu pozytywnie odpowiedziała Masia. Wokalistkajuż kilkukrotnie współpracowała ze Skorupem przy okazji jego poprzednich krążków. Dźwięki gitarowe do numeru dodał natomiast Mateusz Szczypka. Dzisiejszej nowości towarzyszy wideoklip, za realizację którego odpowiedzialny jest Krzysztof Kruk. To już 5. wideoodsłona albumu „Absolutna flauta”. Wcześniej ukazały się teledyski do: „Wolnego ziomka”, „Akustyka”, „Piastów grodu” i „Słów”. 

 

W ten piątek (22.06) „Absolutna flauta” pojawiła się w regularnej sprzedaży. Krążek dostępny jest w 2. wersjachstandardowej i deluxe. Wariant kolekcjonerski zawiera dodatkową płytę z instrumentalami „Absolutnej flauty” oraz alternatywną okładkę. Rozszerzona edycja płyty dostępna jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl

 

2. po „Ludziach chmur” wspólny krążek Skorupa & JazBrothers zawiera 12 premierowych utworów. Wśród gości oprócz Masi usłyszymy: Kubę Knapa, Bas Tajpana, Gano, Biaka, Karo Glazer, Dominikę Majewską oraz liczne grono zaprzyjaźnionych instrumentalistów. Za gramofonami stanęli: DJ Hopbeat, DJ HWR i DJ Eprom. O nienaganne brzmienie płyty zadbał DJ Eprom.


Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów