Polski RAP Mielzky: Bo to jest hip-hop!

Mielzky: Bo to jest hip-hop!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:03:47, 09 lipiec '18r.

8 lipca Mielzky we Wrocławiu zagrał koncert przed DJ-em Premierem.

Wraz z Chwiałem porwali tłum jako support przed daniem głównym. Przypominamy, że Premier wystąpił również 7 lipca w warszawskiej Iskrze. Wracając do Mielzkiego - nie od dzisiaj wiadomo, że jest to jeden z tych prawdziwych w półświatku rapowym i na swoich trackach zawsze mówi otwarcie o tym, co myśli. Również na swojej Instarelacji dał krótki komentarz dotyczący tego koncertu.

"Wystarczy popatrzeć i posłuchać sobie tego live’a przez jebane dwie minuty, by wiedzieć, że wszystko w co wierzyłeś, i każda decyzja, którą podjąłeś, była właściwą. Bo to jest hip-hop i nigdy nie byliśmy takimi pizdami jak połowa grajków z dupy"

Dosyć mocne słowa ze strony rapera. Już po raz kolejny (tym razem pośrednio) uderza w stronę newschoolowych graczy obecnej rap-sceny. Nawet sprawę z Otsochodzi (tak, Mielzky kibicował Młodemu Janowi ze względu na jego stylówkę za czasów płyty "Slam") wyjaśnił w prostych, ale mocnych i szczerych słowachMielzky często przez swój zadziorny charakter może być kojarzony jako prowokator. Na szczęście występuje to jedynie u słuchaczy niezaznajomionych z jego twórczością. Jego najnowsza płyta "Komik z depresją" w niektórych utworach nawiązuje właśnie do obecnej kondycji rapu w Polsce (i na świecie również). Oczywiście polecamy ją przesłuchać ;)

#TAGI

#Mielzky

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów