Polski RAP Żabson, Sokół, Pezet i Sitek w projekcie Tymczasem EB

Żabson, Sokół, Pezet i Sitek w projekcie Tymczasem EB

Marcin Nowak Marcin Nowak, 14:22:33, 10 lipiec '18r.

"Nie biorę hajsu od EB, nie biorę hajsu od Coli"

Jednym to przeszkadza, drugim mniej. Widać, że od dłuższego marka piwa EB uderza w środowisko rapowe i próbuje wejść we współpracę z czołowymi raperami polskiej sceny. Najpierw teledysk 360' z Tym Typem Mesem, a teraz wersy od Żabsona, Sokoła,  Sitka oraz Pezeta na puszkach produktu. 

"Cztery cytaty. Czterej artyści. Jedno wydarzenie. We wrześniu zobaczycie efekty ich współpracy, a już teraz możecie kupić jedną z czterech puszek z cytatami artystów, które są zapowiedzią naszych działań w 2018"

Musimy jeszcze chwilę poczekać na owoce tej współpracy, ale tymczasem dostajemy nowe wersje puszek piwa z tekstami raperów. Marka EB oficjalnie pisze:

"Tymczasem to czas między młodością a dojrzałością, w którym młodzi dorośli mogą cieszyć się chwilą, poszukiwać inspiracji i dzielić doświadczeniami ze swoimi bliskimi. Naturalną przestrzenią do wyrażania tych wartości i emocji jest kultura hip-hopu, która przestała już być niszowa, stając się popkulturowym zjawiskiem. To dlatego do wspólnej pracy nad wydarzeniem zaproszeni zostali artyści reprezentujący ten nurt i to zarówno ci, którzy przeżywają właśnie okres Tymczasem, jak i ci, którzy mają go już za sobą"


Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów