Polski RAP Czego możemy się spodziewać po nowej płycie Żabsona?

Czego możemy się spodziewać po nowej płycie Żabsona?

Marcin Nowak Marcin Nowak, 12:54:45, 12 lipiec '18r.


Na pewno wielu dziwnych rzeczy.

Może być to plusem, ale może to również być minusem. Raper nie boi się przebierać w nietypowych (albo typowych zanadto) i na pewno jego nowy materiał zrobi lekkie zamieszanie na scenie rapowej w Polsce. Z tego co wiemy szykuje się nawet kolaboracja z Young Multim, co już jest dobrą pożywką dla niektórych hejterów (ale nie tylko). Jego ostatni teledysk "INTERNET.WAV" w dosyć nowym brzmieniu przyjął się mniej więcej gdzieś pośrodku - jednym to siedzi, drugim kompletnie nie.


Poprzedni projekt "To Ziomal".

O swoim projekcie "To Ziomal" Żabson wypowiadał się, jakoby na ten materiał pracował całe życie i to dopiero po nim zacznie się prawdziwa praca nad muzyką. Szczerze mówiąc, to na pewno jest faktem, że materiał przełamał sporo schematów brzmieniowych i wiele kawałków nadaje się na imprezę - między innymi "DMT" oraz bardziej hipnotyczna "Incepcja".  Trzeba również wspomnieć o tym, że zrealizowane do nich teledyski to też przełom dla polskiej sceny i to one robią robotę przy wydawaniu ich jako singli z obrazkiem. Dziwnie to przyznać, ale jest to najmocniejsza strona całego przedsięwzięcia przy projekcie "To Ziomal".


Czym teraz zaskoczy Żaba?

Na pewno znowu czymś totalnie pokręconym, co po prostu odzwierciedla jego styl. Pierwszy teledysk z nadchodzącego projektu (wyżej wspomniany) już zaskoczył przez swoje nietypowe brzmienie, a znając życie czeka nas jeszcze z kilka singli przed premierą albumu. Jesteśmy ciekawi jak to się rozwinie dalej, ale liczmy też, że Żabson zrobi progres choć trochę i pokaże rapowe skillsy.

#TAGI

#Żabson

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów