Polski RAP Bonus RPK i wylew hejtu za współpracę z Białasem i Que?

Bonus RPK i wylew hejtu za współpracę z Białasem i Que?

Marcin Nowak Marcin Nowak, 14:30:53, 13 lipiec '18r.


Bonus RPK, czyli raper pochodzący z nurtu ulicznego, współpracuje z artystami z mainstreamu.

Nie każdemu to odpowiada, ze względu na to, że np. sporo fanów ulicznego rapu nie uznaje auto-tune. A to tylko jeden z wielu powodów, ale dzisiaj nie o tym. Bonus RPK na swoich social mediach dostaje bardzo mocne komentarze w swoją osobę, jednak raper nie pozostawia tego obojętnie i stara się na większość z nich po prostu odpisywać, a co ważne - szczerze. Pod powyższym zdjęciem z m.in. Białasem i Quebonafide, pojawiły się dyskusje:Wielu fanów rapera zarzuca mu komerchę oraz pójście za trendami, aby zgarnąć trochę pieniędzy z mainstreamowego rapu. Przypominamy, że Bonus zapowiada właśnie swoją kolejną legalną płytę o tytule "Technik Pasjonat" , a całe 12 lat spędził w podziemiu. Można uznać, że street credit został spłacony i to z nadmiarem.

Pierwsze zarzuty pojawiły się po opublikowaniu poniższego singla. Trapowy charakter rodem z Francji zabolał niektórych ze słuchaczy.Ale największym zaskoczeniem jest kolaboracja z Quebonafide oraz Białasem.

Singiel pt. "OPOWIEŚCI Z KRYPTY", promujący nadchodzący wielkimi krokami, kolejny solowy album Bonusa RPK - "TECHNIK PASJONAT", którego premiera tuż po wakacjach. Gościnnie w wyżej wymienionym utworze wystąpią: Quebonafide, Borixon oraz Kizo. Natomiast Białasa usłyszymy w singlu o tytule "Rodeo", do którego ujęcia już są kręcone.
Przecież nie ma nic złego w otwieraniu się na nowe brzmienia i kolaboracje.

Dobrze, że raper nie chce powielać schematów z poprzednich płyt i próbuje nowych rzeczy, jak widać - ryzykując przy tym szacunek fanów. Wiele głów i uszu w naszym kraju jest zamknięte na nowe trendy (tak, trendy mogą być również dobre), co pokazują komentarze i inne wypowiedzi, czy to na YouTube, czy na social mediach. Ciekawe jak będzie się prezentować całość materiału, który usłyszymy na jesieni 2018 roku. Bonus RPK stawia duży krok do przodu i jasno i wyraźnie mówi o tym, że to są jego prywatne wybory i poglądy, a nie puste dążenie za modą. Czekamy na "Technika Pasjonata".

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów