Polski RAP KULISY TRASY QUEBONAFIDE ON TOUR

KULISY TRASY QUEBONAFIDE ON TOUR

Marcin Nowak Marcin Nowak, 11:42:39, 17 lipiec '18r.

ZOBACZ KULISY TRASY RED BULL MUSIC PRESENTS: QUEBONAFIDE ON TOUR

W czerwcu odbyła się wyjątkowa trasa koncertowa, której gwiazdą był najbardziej charyzmatyczny raper młodego pokolenia, czyli Quebonafide. Artysta wraz z muzycznym autobusem Red Bulla przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz, by na jedynej w swoim rodzaju mobilnej scenie zagrać osiem koncertów. Koncerty przyciągnęły tysiące fanów Quebonafide. Kulisy trasy zobaczyć można na specjalnej podsumowującej wideo-pocztówce dostępnej na www.redbullmusic.pl/quebonafide

Trasa Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour zagościła w ośmiu miastach Polski , które wybrane zostały głosami Internautów. Muzyczny autobus z Quebonafide na pokładzie zatrzymał się w Radomiu, Tarnowie, Częstochowie, Piotrkowie Trybunalskim, Sosnowcu, Bydgoszczy, Słupsku i Szczecinie. Koncerty dedykowane były ostatniemu solowemu wydawnictwu artysty, czyli albumowi „Egzotyka”. Każdorazowo przyciągały tysiące fanów rapera, czekających na swojego idola od wczesnych godzin popołudniowych.

Wszystkie koncerty były niezapomnianym przeżyciem dla publiczności, a to dzięki niespożytej energii rapera, którąporywałzgromadzonych od pierwszych chwil swojego występu. Specjalna scenografia nawiązująca do tropikalnej dżungli oraz dodatkowe efekty sceniczne, takie jak wyrzutnie dymu oraz confetti, kreowały niepowtarzalnąkoncertowąatmosferę. Dbałośćo szczegóły widoczna nie tylko w kwestiach techniczno-produkcyjnych trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour i zaangażowanie artysty kreowały wspólnie niesamowite przeżycie koncertowe, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Doskonałym podsumowaniem trasy koncertowej, a także wyjątkowąpamiątkąjest wideo, które prezentowane jest dziśna stronie www.redbullmusic.pl/quebonafide. Trzyminutowa wideo-pocztówka pokazuje najbardziej emocjonujące momenty trasy oraz zabiera widza za jej kulisy. Przedstawia koncerty z perspektywy rapera Quebonafide oraz jego przyjaciela i hypemana Krzy Krzysztofa. Artyści wprowadzająwidza w przestrzenie zwykle zamknięte dla publiczności pokazując jej wnętrze muzycznego autobusu Red Bulla, sposób w jaki przygotowująsiędo koncertów czy spędzająwolne chwile w trasie. Wideo jest także jasnym przykładem ogromnej popularności Quebonafide i emocji, które wzbudza w swoich słuchaczach. Każdy z koncertów przyciągnął ich tysiące. Raper nigdy nie pozostał im dłużny, na koncertach dając z siebie wszystko, a po nich z przyjemnością rozdając autografy.

Trasa Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour odbyła sięmiędzy 4 a 20 czerwca i zakończyła siękoncertem w Szczecinie, który można było obejrzećna żywo na kanale Red Bull Music. Zapis występu, który miał miejsce pod legendarnymi portowymi żurawiami, dostępny jest na stronie www.redbull.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów