Polski RAP Pięć Dwa z nowym albumem już we wrześniu!

Pięć Dwa z nowym albumem już we wrześniu!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 13:34:26, 17 lipiec '18r.


+48 522 to początek numeru pod który możesz zadzwonić jeśli chcesz usłyszeć jak było kiedyś i ile znaczy uniesiona w górę dłoń.

Pięć Dwa by ukłonić się nisko swoim wiernym słuchaczom i dawnym czasom, wykręciło takie dwa numery. Wykręciło - no bo kiedyś telefony miały tarcze i były one okrągłe. Kiedyś istniał gatunek ludzi którzy kolekcjonowali kasety VHS z Yo! MTV RAPS, a pomiedzy setkami kaset magnetofonowych, zbierali i przywracali do życia stare wzmacniacze i magnetofony. Znamy człowieka który robi tak do dziś. A skoro on może, to i Pięć Dwa zrobiło wszystko tak jak kiedyś. Klasyczny hiphop, w klasycznym połączeniu dwóch utworów w jeden miks. Za gramofonami DJ Twister.

Znany z eksperymentów i eklektyzmu duet powraca po 4 latach przerwy z nowym rapowym albumem. "W stylistyce polskiego hiphopu, który wychował całe pokolenia młodych ludzi, można nadal, wciąż na nowo i bez końca, odnajdywać świeżość."Hans. Czyste Szumienie to ciekawe spojrzenie i oryginalne pomysły, a warstwa muzyczna i tekstowa jest, jak zawsze w Pięć Dwa, treściwa i sycąca.

"Życiowa i twórcza dojrzałość, chwile powagi przełamuje poczucie humoru, bezpretensjonalność i właściwy dystans do siebie i świata." - Deep.

Pośród zmieniających się trendów, Hans i Deep czują się doskonale idąc własną wydeptaną ścieżką, świadomie i konsekwentnie, nie uciekają od współczesnych brzmień i jednocześnie czerpią całymi garściami ze źródeł tej muzyki.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów