Polski RAP Nowe wideo od BU oraz dwa koncerty!

Nowe wideo od BU oraz dwa koncerty!

Marcin Nowak Marcin Nowak, 09:18:54, 20 lipiec '18r.


Od premiery krążka „Nadgryziony zębem czasu” BU minęło już kilka miesięcy, artysta jednak w jego temacie nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Dziś do sieci trafił teledysk do numeru „Niezniszczalna monogamia”. 2. solowy album weterana śląskiej sceny rapu dostępny jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl

 

Premierowy wideoklip powstał do przedostatniego utworu z tracklisty „Nadgryzionego zębem czasu”. Za stworzenie bitu do „Niezniszczalnej monogamii” odpowiada duet producencki JazBrothers. Cuty do numeru dorzucił natomiast DJ Sadman.

 

W powstanie teledysku zaangażowana była spora grupa osób takich, jak: tancerze – BBoy Lewar, BBoy Alex, BBoy Alex Junior, Fari, DJ-e: Tusipect, Meka, Tommy'ly oraz bikerzy –  MarcinFedorFedorczyk i Adam Cieśla. Wideo od początku do końca zrealizował Krzysztof Kruk.

 

„Niezniszczalna monogamia” to 1 z 14 utworów składających się na krążek „Nadgryziony zębem czasu”. Płyta dostępna jest ponownie na www.MaxFloSklep.pl.

 

W tym tygodniu dwukrotnie będzie okazja, aby posłuchać BU również na żywo. W piątek (20.07) raper wystąpi na scenie amfiteatru w Prešovie (Słowacja) w ramach imprezy 4 Brothers Festival (https://bit.ly/2uFjMGw). Komu jednak nie uda się dotrzeć do naszych południowych sąsiadów może jeszcze zaplanować podróż do Lubiąża, gdzie w sobotę (21.07) BU zagra koncert podczas Zielonego Festiwalu (https://bit.ly/2mpf7Va). Zapraszamy!

#TAGI

#BU

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów